پیروزی در نخستین گام با پیزی

نویسنده:
پیروزی در نخستین گام با پیزی

تیم فوتبال والنسیا موفق شد در اولین تجربه پیزی برروی نیمکت این تیم، به برد ارزشمندی دست یابد.

در ادامه هفته هجدهم لالیگا، تیم فوتبال والنسیا موفق شد در ورزشگاه خانگی خود (مستایا)، با 2 گل بر لوانته غلبه کند و با 3 پله صعود و 23 امتیاز فعلا در مکان هشتم جدول جای بگیرد.

خفاشها که پس از شرایط نابسامان نیم فصل اول در لیگ، شاهد تغییر سرمربی خود بوده، اکنون در نخستین تجربه مربیگری پیززی موفق شدند با ارائه یک بازی برتر در مقابل دیدگان هواداران متعصب خود، شاگردان خواکین کاپاروس را با گلهای پیاتی ('41) و فقولی ('73) بدرقه کند و سال جدید را با پیروزی شیرینی آغاز کند.

در این دیدار که با برتری مطلق والنسیا همراه بود، پیززی به خوبی نشان داد که با اندیشه های هجومی خود، سعی در رساندن تیم به جایگاه واقعی خود دارد. موقعیتهای گل که برتری 7-2 به سود والنسیا را نشان می دهد، بخوبی نماینگر این مهم است.

در مجموع با این نمایش نسبتا خوب، می توان به والنسیایی که روزهای سختی را در لیگ اروپا و بخصوص جام حذفی پیش رو دارد، امیدوار بود و چشم انتظار پیروزیهای مهم و شیرین آینده با پیززی باتجربه نشست.

ترکیب والنسیا در این دیدار: آلوز - باراگان - متیو - کاستا - برنات - رومئو - پارخو ('80 بنگا) - پیاتی ('74 گواردادو) - جوناس - فقولی - پوستیگا ('83 کارتابیا)

 

به قلم: شماره7

بازگشت
mehdi albelda

به تمامی هواداران متعصب و وفادار والنسیا این پیروزی  دلچسب رو تبریک میگمheart محسن جان مگه سرمربی مالاگا برند شوستر نیست ؟چرا نوشتی لوسیانو مارتین؟امیدوارم پیروزی های باشگاه محبوبمون با پیزری ادامه دار باشه و هر جوری شده بتونیم سهمیه لیگ قهرمانان رو کسب کنیم و یورو لیگ رو هم فتح کنیم تا جهان به قدرت واقعی ما پی ببرهyes عشق است والنسیا

Mohsente

سلام.خیلی ممنونم از آراس عزیز که این مطلبو نوشت.

سرمربی لوانته خواکین کاپاروس هست.ضمنا مهدی جان ما با لوانته بازی داشتیم نه مالاگا.جواب درخواستتم تا چند ساعت دیگه میدم.

mehdi albelda

شرمنده داش محسن .آتلتیکو مادرید این هفته با مالاگا بازی داشت چون بازی های آتلتیکو رو هم دنبال میکنم با والنسیا قاطی کردم تازه بعد از اینکه کامنتمو پست کردم فهمیدم چه سوتی دادم!!!

ناصر

ایول به آقا مهدی عزیز که هم بازی های والنسیا رو دنبال میکنه هم بازی های آتلتیکومادرید رو... دمت گرم

بچه ها من فکر میکنم والنسیا با این مربی میترکونه. یورو لیگ رو میگیریم شک ندارم. سهمیه لیگ قهرمانان رو هم میگیریم. از طرفی هم امیدوارم آتلتیکومادرید قهرمان لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا بشه... اینا که گفتم تنها یک رویا پردازی نیست. ایمان دارم که محقق خواهد شدsmiley

ارسال دیدگاه