مکسی گومز: همیشه دوست داشتم در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنم

نویسنده:
مکسی گومز: همیشه دوست داشتم در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنم

مکسی گومز به والنسیا پیوست.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه والنسیا، مکسی گومز مهاجم سلتاویگو در ازای 14.5 میلیون یورو به ازای 1.5 میلیون یورو پاداش به همراه انتقال سانتی مینا به سلتا، به والنسیا پیوست. این مهاجم اوروگوئه ای که به همراه تیم ملی کشورش در جام ملت های آمریکای جنوبی حاضر بود، قراردادی تا تابستان 2024 با خفاش ها امضا کرد که بند آزادسازی این قرارداد 140 میلیون یورو است. 

سانتی مینا مهاجم 23 ساله والنسیا پس از 4 فصل حضور در مستایا به سلتاویگو بازگشت. سانتی مینا در 17 سالگی با پیراهن سلتاویگو در لالیگا بازی کرد و تابستان 2015 در ازای 11 میلیون یورو راهی والنسیا شده بود.

خورخه سائنز مدافع جدید والنسیا که قرار بود از این تابستان پس از ترک تنریف به والنسیا بیاید، به صورت قرضی و دو ساله به سلتاویگو پیوست. 

مکسی گومز که 23 مرداد تولد 23 سالگی خود را جشن می گیرد، به طور تخصصی مهاجم نوک است و در 75 دیداری که در لالیگا و جام حذفی اسپانیا با پیراهن سلتاویگو بازی کرد، موفق به ثبت 31 گل و 10 پاس گل شد. 

این مهاجم راست پا در باره پیوستن به والنسیا گفت: 

به راستی که من خیلی خوشحالم چرا که والنسیا باشگاه بسیار بزرگی است و من همیشه دوست داشتم در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنم؛ این رویای کودکی ام بود! از والنسیا سپاسگزارم که برای خرید من اقدام کرد. آمده ام تا به والنسیا کمک کنم و گل های زیادی بزنم. بی صبرانه منتظر آغاز تمرینات و مایه گذاشتن از هرچیزی هستم.

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه