جوان گیرونا در رادار والنسیا، یوونوس همچنان خواهان ایتالیایی والنسیا

نویسنده:
جوان گیرونا در رادار والنسیا، یوونوس همچنان خواهان ایتالیایی والنسیا

پدرو پورو مورد توجه مسئولان والنسیا قرار گرفته است.

به گزارش neunzigplus ، پدرو پورو مدافع راست گیرونای اسپانیا در برنامه های تابستانی والنسیا برای تقویت سمت راست خط دفاعی قرار گرفته است. این بازیکن 19 ساله که فصل گذشته به همراه گیرونا از لالیگا به دسته پایین تر سقوط کردند، تا تابستان 2023 با گیرونا قرارداد دارد. پورو که فصل گذشته برای نخستین بار در دسته برتر فوتبال اسپانیا بازی کرد، توانایی بازی به عنوان مدافع و هافبک راست را دارد. والنسیا در فصلی که گذشت با داشتن کریستیانو پیچینی که به صورت تخصصی مدافع راست است، دنیل واس (هافبک میانی- راست) و روبن وزو (مدافع میانی- راست) مشکلاتی در سمت راست خط دفاعی داشت و از این رو بازیکنی مثل پورو مورد قبول کادر فنی والنسیا واقع می شود. 

باشگاه گیرونا در نظر دارد که با مبلغی پدرو پورو را به والنسیا منتقل کند که در مجموع هزینه انتقال و پاداش های بعدی حضور این بازیکن در مستایا، 12 میلیون یورو به خزانه باشگاه خود بیافزاد بند بازخرید برای این بازیکن برای گیرونا فعال باشد ولی والنسیا با این مبلغ موافقت نکرده و این مذاکرات همچنان در حال انجام است.   

مدافع تیم زیر 21 ساله های اسپانیا که سابقه بازی در رایو وایکانو را هم دارد، شهریور ماه تولد 20 سالگی اش را جشن می گیرد. 

اما از طرفی باشگاه یوونتوس ایتالیا همچنان به دنبال جذب کریستیانو پیچینی مدافع ایتالیایی والنسیا است. این مدافع راست 26 ساله که فصل گذشته در ازای 7 میلیون یورو اسپورتینگ لیسبون پرتغال را به مقصد والنسیا ترک کرد، تا تابستان 2022 با والنسیا قرارداد دارد و باشگاه ایتالیایی در نظر دارد تا در صورت خروج احتمالی ژوآئو کانسلو از این تیم، پیچینی را به عنوان جانشین کانسلو پرتغالی به تورین ببرد. 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه