سخنی با هوادار

نویسنده:

سلام

 

چند نکته رو خیلی کوتاه عرض کنم و رفع زحمت کنم:

خیلی خیلی شرمنده دوستانی هستم که سایت رو روزمره چک می کنن و با بازدیدا و دیدگاهاشون به ما دلگرمی میدن.متاسفانه در حال حاضر تو یکی از سخت ترین روزای زندگیم هستم و دست تنها نمی رسم مطالبو بنویسم.این روزا فقط خبرای امیدوار کننده رو میبینم و حسرت میخورم که چرا فرصت نمیکنم تو سایت به این اخبار بپردازم.ایشالا تا 8 روز دیگه تمام اخبار اتفاق افتاده رو بررسی می کنیم.تو این چند روز از جوانشیر لطفی خواهش می کنم اگر وقت داشت مطالب سایت رو به روز بکنه.

از دوست عزیزمون هم تقاضا داریم یکم مودبانه تر نظراتشونو بنویسن...

نکته ی بعدی در مورد تلفیق سایت با اتلتیکو مادرید هست که بعضی از دوستان خواسته بودن.در این مورد باید عرض کنم که این سایت متعلق به هواداران والنسیاست و دیده شد که برخی از دوستان با این حرکت مخالف بودن.ضمنا اگر ما بخوایم یه روز این سایت رو رسمی بکنیم و با سایت اصلی باشگاه روابطی رو برقرار کنیم،نیازمند اینه که سایت فقط اخبار والنسیا رو پوشش بده.

 

بازگشت
ناصر

سلام دوست عزیز. جناب علوی زاده خسته نباشید

من فکر میکنم با تلفیق سایت والنسیا و آتلتیکومادرید تعداد بازدید کننده های بیشتری خواهیم داشت و اینکه دلایل بسیار زیادی هست که به پر هوادارتر شدن این 2 باشگاه در ایران منجر خواهد شد.

با این وجود معتقدم اگر هم مخالفی باشه کمتر از موافق هاست و اصلا میتونیم با یک رای گیری ساده متوجه تعداد مخالفین و موافقین بشویم.

کانون هواداران والنسیا و آتلتیکو مادرید در ایران

 

mehdi albelda

محسن جان میدونم که تو امتحانات هستی و وقت نمیکنی که سایت رو به روز کنی.فدای سرت مطمئنم که بعد از امتحانات حسابی میترکونی و هر روز واسمون خبر جدید میذاری winkدر مورد پوشش اخبار آتلتیکو مادرید من به شخصه از موافقا بودم اما حق با شماست این کار به صلاح نیست دلایلتون کاملا قانع کننده بود .خصوصا دلیل آخری که ذکر کردی .یعنی میشه یه روز این سایت با سایت اصلی باشگاه رابطه برقرار کنه؟اگه بشه که فوق العاده میشهsmiley

pitlord

ghorbonet mohsen ama che khabarayiye pesar!!!!dar morede khodetam bgo:D

 

ارسال دیدگاه