ستاره اروگوئه به والنسیا می آید؟

نویسنده:
ستاره اروگوئه به والنسیا می آید؟

هم چنان خبر جذب ماکسی گومز در رسانه های والنسیا به گوش می رسد.

به گزارش plazadeportiva ، والنسیا که مدتی است به دنبال جذب ماکسی گومز مهاجم سلتاویگو است، هنوز دست از تلاش برای جذب این بازیکن برنداشته و گزینه های مختلفی برای خرید این بازیکن را بررسی می کند. 

این مهاجم 22 ساله که در حال حاضر به همراه تیم ملی اروگوئه در جام ملت های آمریکای جنوبی واقع در برزیل حضور دارد، اعلام کرده که دوست دارد فوتبال خود را در اسپانیا ادامه دهد و این به معنای این است که پیشنهاد باشگاه های خارج از اسپانیا از جمله وستهام را رد کرده است. 

والنسیا علاقه مند است تا سانتی مینا مهاجم خود را به عنوان بخشی از مبلغ انتقال ماکسی گومز به سلتاویگو واگذار کند. از سوی دیگر باشگاه سلتا ویگو علاوه بر تمایل به بازگرداندن سانتی مینا، خواهان جذب قرضی خورخه سائنز مدافع جدید والنسیاست. سائنز از تنریف راهی والنسیا شده است و این تابستان برای نخستین بار در تمرینات والنسیا حاضر خواهد شد. بدین ترتیب در صورتی که والنسیا این دو بازیکن را یکی به صورت دائم و یکی را به صورت قرضی به سلتاویگو واگذار کند، احتمالا کمتر از 15 میلیون یورو برای ماکسی گومز به سلتاویگو خواهد پرداخت. 

ماکسیمیلیانو گومز که تابستان 2017 اسپورتینگ دفنسور اوروگوئه را در ازای 4 میلیون یورو به مقصد سلتاویگو ترک کرده بود، تا تابستان 2022 با این تیم قرارداد دارد و در فصل سپری شده در 36 بازی موفق به ثبت 13 گل و 5 پاس گل شد.

گزینه دیگر والنسیا برای خط حمله، بوریا ایگلسیاس مهاجم اسپانیول بود.

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه