والنسیا در تکاپوی خرید و فروش

نویسنده:
والنسیا در تکاپوی خرید و فروش

قهرمان جام حذفی اسپانیا جذب چندین بازیکن را بررسی می کند.

به گزارش plazadeportiva ، پس از جذب یاسپر سیلسن دروازه بان هلندی با مبلغ 35 میلیون یورو و فروش نتو مورارا با مبلغ 26 میلیون یورو {به اضافه 9 میلیون یورو پاداش} والنسیا در حال بررسی سایر گزینه هاست. انتقال هایی که بسیار سوال برانگیز بودند!

پیش بینی شده است که با پایان قرارداد قرضی دنیس چریشف هافبک روس، والنسیا قرارداد این هافبک چپ پا را دائمی کند. برای انجام این کار والنسیا به ویارئال مبلغی در حدود 6 میلیون یورو خواهد پرداخت.

از سوی دیگر دنیس سوارز هافبک میانی بارسلونا دیگر در برنامه های والنسیا جایگاهی ندارد و در کمتر از یک سال، والنسیا برای دومین بار از خرید سوارز صرف نظر کرد.

پس از درخشش کانگین لی در جام جهانی زیر 20 ساله ها با تیم ملی کره جنوبی، چند باشگاه از جمله لوانته خواهان به خدمت گرفتن قرضی کانگین لی هستند. متئو آلمانی مدیرکل والنسیا از باشگاه های پیشنهاد دهنده این تضمین را می خواهد که لی در فصل جدید بین 20 تا 25 بار در دیدارهای رسمی بازی کند. این چپ پای 18 ساله در فصلی که سپری شد، 11 بار برای تیم اصلی والنسیا در دیدارهای رسمی به میدان رفت.

deportevalenciano مدعی است باشگاه رئال مادرید به والنسیا پیشنهاد داده تا دو بازیکن مادریدی به نام های لوکاس وازکز و سرخیو رگیلون را خریداری کند. سرخیو رگیلون مدافع چپ 22 ساله ای است که بسیار بعید به نظر می رسد که والنسیا وی را به مستایا بیاورد چرا که والنسیا در پست مدافع چپ از خوزه لوییس گایا و تونی لاتو بهره مند است. لوکاس وازکز هافبک راست مادریدی در صورتی جای فکر را برای والنسیا می گذارد که کریستیانو پیچینی مدافع راست ایتالیایی والنسیا به یوونتوس یا تیم دیگری بپیوندد. هرچند در این صورت نیز احتمالا لوکاس وازکز مناسب بازی در سمت راست خط دفاعی والنسیا نباشد.

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه