آینده سانتی مینا در هاله ای از ابهام

نویسنده:
آینده سانتی مینا در هاله ای از ابهام

وضعیت آینده سانتی مینا در والنسیا روشن نیست.

به گزارش deportevalenciano ، سانتی مینا مهاجم 23 ساله باشگاه والنسیا معلوم نیست فصل آینده نیز پیراهن والنسیا را بر تن کند. پیش تر بنا بر تمدید قرارداد این بازیکن بود اما اکنون با توجه به عملکرد سانتی مینا و سایر رقبای کنونی و آینده او در چند ماه گذشته، به نظر می رسد که والنسیا در تمدید قرارداد با این بازیکن شکیبایی بیشتری داشته باشد. سانتیاگو مینا در این فصل تاکنون 35 بار برای والنسیا به میدان رفته که حاصل آن 8 گل و 2 پاس گل بوده است. 

علاوه بر سانتی مینا، رودریگو مورنو، کوین گامیرو و روبن سوبرینو سایر مهاجمان والنسیا هستند و در تابستان پیش رو مانو وایخو مهاجم 22 ساله کادیز نیز به مستایا ملحق خواهد شد. وایخو 22 ساله در این فصل تاکنون موفق به ثبت 10 گل و 3 پاس گل در 31 بازی شده است و در ازای 5.5 میلیون یورو راهی والنسیا می شود.

شایان یادآوری است سانتی مینا بازیکن سابق سلتاویگو در تابستان 2015 با مبلغ 10 میلیون یورو این تیم را به مقصد والنسیا ترک کرد، تا تابستان 2020 با خفاش ها قرارداد دارد. این بازیکن راست پا که توانایی بازی به عنوان هافبک کناری را هم دارد، در دو فصل گذشته و تحت هدایت مارسلینو گارسیا تورال سرمربی والنسیا به ندرت در این پست استفاده شده و تقریبا بعید به نظر می رسد که مینا را بتوان یکی از گزینه های والنسیا برای بازی به عنوان هافبک کناری دانست.

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه