والنسیا همچنان به دنبال هافبک میانی!

نویسنده:
والنسیا همچنان به دنبال هافبک میانی!

باشگاه والنسیا گزینه ای دیگر برای خط میانی خود را بررسی می کند.

به گزارش superdeporte ، باشگاه والنسیا علاقه مند است تا رِمو فرویلر هافبک میانی آتالانتا ایتالیا را در تابستان به مستایا بیاورد. این بازیکن 26 ساله در این فصل 32 بار برای آتالانتا در بازی های رسمی به میدان رفته که حاصل آن 2 گل و 6 پاس گل بوده است. رمو مارکو فرویلر که نام کامل این بازیکن است، 16 بار پیراهن تیم ملی سوئیس را بر تن کرده و تا تابستان 2022 با تیم ایتالیایی قرارداد دارد. 

این هافبک سوئیسی که سابقه بازی در زوریخ، وینترتور و گراسهوپرز سوئیس را در کارنامه دارد، زمستان 2016 در ازای 1.5 میلیون یورو لوزرن سوئیس را به مقصد آتالانتا ترک کرد.

پیش تر، نام جوان جوردن مورنو هافبک 24 ساله ایبار اسپانیا در رسانه های والنسیا به گوش رسیده بود. جوان جوردن که مانند فرویلر به صورت تخصصی یک هافبک میانی به شمار می رود، در این فصل برای ایبار 29 بار به میدان رفته که حاصل آن 3 گل و 4 پاس گل بوده است. بازیکن سابق اسپانیول و رئال وایادولید تا تابستان 2020 با ایبار قرارداد دارد. 

شایان یادآوری است که در حال حاضر والنسیا در پست های هافبک دفاعی و میانی از جئوفری کوندوگبیا، دانیل پارخو، فرانسیس کوکلن و تا حدی از دانیل واس و کارلوس سولر بهره مند است. 

شاید بد نباشد در کنار همه این برنامه ها، کمی هم به افزودن یک هافبک تهاجمی تخصصی به والنسیا اندیشید.

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه