مارسلینو: اگر می شد، ویسنته را به عنوان بازیکن به تیم می آوردم!

نویسنده:
مارسلینو: اگر می شد، ویسنته را به عنوان بازیکن به تیم می آوردم!

پس از بازی تشریفاتی بازیکنان سابق والنسیا و اسپانیا ویژه جشن صد سالگی خفاش ها، مارسلینو در مورد این بازی سخن گفت.

به گزارش plazadeportiva ، دیداری تشریفاتی به مناسبت جشن صد سالگی خفاش ها بین منتخبی از بازیکنان سابق تیم ملی اسپانیا و بازیکنان سابق والنسیا در ورزشگاه مستایا برگزار شد. پس از پایان بازی با نتیجه 3-1 به سود تیم ملی اسپانیا، از مارسلینو گارسیا تورال سرمربی کنونی خفاش ها در مورد بازیکنان این دیدار پرسیدند در صورتی که این بازیکنان، بازنشسته نبودند، کدام یک از این بازیکنان را جذب می کردید؟ مارسلینو بی درنگ پاسخ داد:

ویسنته رودریگز

گفتنی است چند روز پیش از این بازی ویسنته رودریگز کاپیتان سابق خفاش ها که در کادر مدیریت خفاش ها فعالیت می کند، استعفای خود را به متئو آلمانی مدیر کل والنسیا اعلام کرد. استعفایی که هنوز مورد تایید باشگاه قرار نگرفته است. ویسنته 37 ساله دلیل این استعفا را اختلاف و عدم تعامل با پابلو لونگوریا مدیر ورزشی والنسیا دانست. ویسنته در ادامه صحبت هایش خاطر نشان کرد که دوست دارد در باشگاه باقی بماند اما نه در این سمت. «خنجر بنی کالاپ» در بیانیه ای اعلام کرده است که به خاطر تضادهایی که بین او و پابلو لونگوریا وجود داشته، احساس مفید بودن نداشته و نحوه خرید و فروش باشگاه را نمی پسندد.

شایان یادآوری است ویسنته ژانویه 2016 در دوران مدیریت گارسیا پیتارچ به والنسیا بازگشت و در این سه سال در ورزشگاه های مختلف بازی بازیکنان زیادی را نیز تماشا کرده بود. 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه