دیدگاه مارسلینو درباره ملی پوش آفریقای مرکزی خفاش ها

نویسنده:
دیدگاه مارسلینو درباره ملی پوش آفریقای مرکزی خفاش ها

مارسلینو گارسیا تورال در مورد جفری کوندوگبیا هافبک تنومند خود اظهار نظر کرد.

به گزارش eldesmarque، جئوفری کوندوگبیا هافبک دفاعی والنسیا بیش از 12000 کیلومتر را برای رفت و آمد از اسپانیا تا کشورش آفریقای مرکزی سفر کرد. وی در دیدار تیم ملی کشورش برابر گینه از روی نیمکت بازی را دنبال کرد و از دقیقه 48 وارد زمین شد. دیداری که در پایان با نتیجه بدون گل به پایان رسید و تیم ملی آفریقای مرکزی موفق به کسب جواز حضور در جام ملت های آفریقا را به دست نیاورد.

بحثی که در این میان وجود داشت، این بود که کوندوگبیا این مسافت طولانی را برای انجام دیداری باید بپیماید که پیش از آن هم آفریقای مرکزی شانس صعود به مرحله بعدی را از دست داده بود و فقط خستگی کوندوگبیا در این فصل پر فشار بیشتر می شود.   

مارسلینو سرمربی والنسیا در مورد این مسئله گفت:

من در این باره نظری ندارم. کوندوگبیا خود پذیرفته بود که به تیم ملی آفریقای مرکزی دعوت شود و من کاملا به تصمیمش احترام می گذارم. زمانی که او تصمیم گرفت برای تیم ملی آفریقای مرکزی بازی کند، به این قضایا فکر کرده بود. او آفریقای مرکزی را انتخاب کرد چون این کشور را در قلب خود احساس می کرد و می خواهد تمام تلاش خود را برای موفقیت های هرچه بیشتر آفریقای مرکزی در کنار هم تیمی هایش انجام دهد. ما نیز او را در این راه همراهی خواهیم کرد که به اهداف ملی خود برسد. 

ما از عملکرد او در برابر اتلتیک بیلبائو خیلی خوشحال شدیم. اگر ما تا پایان فصل، بهترین کوندوگبیا را در اختیار داشته باشیم، بهترین تیم خواهیم بود!

 

شایان یادآوری است که کوندوگبیا در این فصل با وجود مصدومیت هایی که در این فصل گریبان گیرش بوده، تاکنون 24 بار برای خفاش ها به میدان رفته که حاصل آن 1 گل و 1 پاس گل بوده است. 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه