صحبت عجیب مدیر برنامه های دیاکابی در مورد آینده این بازیکن!

نویسنده:
صحبت عجیب مدیر برنامه های دیاکابی در مورد آینده این بازیکن!

مختار دیاکابی مدافع والنسیا با پیشنهادی از سوی ناپولی ایتالیا رو به رو شده است. 

به گزارش plazadeportiva ، مختار دیاکابی مدافع میانی والنسیا که در این فصل تاکنون 29 بار برای خفاش ها به میدان رفته است، مورد توجه مسئولان ناپولی ایتالیا قرار گرفته است. این بازیکن 22 ساله که تابستان گذشته در ازای 15 میلیون یورو المپیک لیون فرانسه را به مقصد والنسیا ترک کرد، تا تابستان 2023 با خفاش ها قرارداد دارد و بند آزادسازی قراردادش 100 میلیون یورو است. 

مدیر برنامه های دیاکابی در مورد پیشنهاد ناپولی گفت: 

من خیلی مشتاقم که مختار به ایتالیا برود. من ایتالیا را خیلی دوست دارم، به ویژه شهر ناپل را! هرچند هنوز با ناپولی یا هیچ تیم دیگری وارد مذاکره نشده ایم. 

گفته می شود والنسیا برای فروش دیاکابی 20 میلیون یورو درخواست کرده است. دیاکابی که تاکنون 2 بار برای خفاش ها موفق به گلزنی شده است، متولد فرانسه است و برای تیم های پایه این کشور سابقه بازی دارد ولی ملیتی گینه ای نیز دارد که البته هنوز در رده ملی برای هیچکدام از این دو کشور بازی نکرده است. 

 

بازگشت
مهدی.کرمانشاه

ایولا.رئال مادرید رو تو مستایا شکست دادیم.اینه اون والنسیایی که باید باشیم و توقع به حق هوادارانه.به امید خدا میریم واسه کسب قهرمانی تو کوپا دل ری و لیگ اروپا.خیلی دلم واسه کسب جام توسط خفاش های دوست داشتنیمون تنگ شده.میریم واسه کسب دو گانهheart.pngheart.pngheart.png

ارسال دیدگاه