کواتس در رادار والنسیا

نویسنده:
کواتس در رادار والنسیا

سباستین کواتس مدافع اسپورتینگ لیسبون پرتغال مورد توجه مسئولان والنسیا قرار دارد.

به گزارش plazadeportiva ، سباستین کواتس مدافع اوروگوئه ای اسپورتینگ لیسبون توجه مسئولان والنسیا را به خود جلب کرده است. این مدافع 28 ساله که تا تابستان 2022 با تیم پرتغالی قرارداد دارد، تاکنون در این فصل 39 بار برای اسپورتینگ به میدان رفته که حاصل آن 2 گل و 3 پاس گل بوده است. این مدافع میانی که سابقه 33 بازی ملی را برای اوروگوئه دارد، متولد مونته ویدئو اوروگوئه است ولی ملیتی اسپانیایی نیز دارد. سباستین 196 سانتی متری در پست مدافع میانی انجام وظیفه می کند. کواتس در بین تیم های اروپایی، سابقه بازی در لیورپول و ساندرلند انگلیس را نیز در کارنامه دارد. گفته می شود والنسیا پیشنهادی 12 میلیون یورویی برای جذب سباستین کواتس ارائه داده است.

تعداد مدافعان میانی والنسیا در تابستان با بازگشت بازیکنان قرضی افزایش می یابد. از طرفی کادر فنی خفاش ها از عملکرد قرضی فاکوندو رونکالیا مدافع آرژانتینی سلتاویگو در والنسیا راضی بوده اند و احتمال دائمی شدن قرارداد این بازیکن نیز وجود دارد.

در تابستان والنسیا این مدافعان میانی را در اختیار خواهد داشت:

ازکیل گارای، گابریل پائولیستا، مختار دیاکابی، روبن وزو، جیسون موریو، ایمن عبدالنور، خاوی خیمنز، خورخه سائنز (خرید از تنریف)

 

بازگشت
مهدی.کرمانشاه

به امید جذب بازیکنان با کیفیت در فصل تابستان.محسن جان دستت درد نکنه بابت تمام زحماتی که واسه سایت میکشی.من در گذشته از بازدید کنندگان سایت قدیمیتون هم بودم.یادش به خیر همون سایتی که هواداران داخلش شعرهای جالبی رو واسه والنسیا مینوشتن.داش محسن پسر گل مشهدی ان شاالله همیشه پیروز و سرافراز باشی......

سید محسن علوی زاده در پاسخ به مهدی.کرمانشاه

به امید خرید بازیکنان با کیفیت...

خیلی خیلی ممنووووووون از لطف بی کرانت نسبت به من... واقعا کلی انرژی مثبت بهم دادی و واقعا خوشحالم کردی.... خیلی خیلی ممنووووون... ایول که شعرا رو یادت بود teeth_smile.pngwink_smile.pngheart.pngheart.pngheart.pngheart.pngheart.png​ منم همین آرزو رو برای شما دارم مهدی عزییییییز regular_smile.png

ارسال دیدگاه