مارسلینو: لیم همه کار می کند تا گجس را به والنسیا بیاورد

نویسنده:
مارسلینو: لیم همه کار می کند تا گجس را به والنسیا بیاورد

مارسلینو گارسیا تورال در مورد آمدن یا نیامدن گونسالو گجس پرتغالی می گوید.

به گزارش plazadeportiva ، گونسالو گجس هافبک پرتغالی باشگاه پاریسن ژرمن فرانسه که فصل گذشته به صورت قرضی در والنسیا بازی کرد، علاقه مند است تا در این فصل نیز در والنسیا بازی کند. توماس توخل سرمربی جدید پاریسن ژرمن پس از اینکه در ابتدا به گونسالو گفته بود در طول فصل از وی استفاده خواهد کرد، در لیست باشگاه پاریسن ژرمن برای لیگ فرانسه نام او را قرار نداد و این قضیه احتمال حضور گجس در والنسیا را بیشتر کرد. 

در فاصله 6 روز به پایان مهلت نقل و انتقالات تابستانی، مارسلینو گارسیا تورال سرمربی والنسیا در این باره گفت: 

فقط می توانم بگویم که پیتر لیم {مالک والنسیا} همه کار می کند تا گونسالو گجس را به والنسیا بیاورد. من در این باره با او صحبت خاصی نکرده ام چرا که اکنون زمان این کار نیست. ما در چند ماه گذشته در مورد برنامه های باشگاه صحبت کرده ایم. مطمئنیم که حضور گونسالو قدرت تیم را تقویت کرده و توانایی های تیم را بالا می برد. 

دنیس چریشف بازیکن سابق والنسیا دوباره به صورت قرضی و این بار از ویارئال به والنسیا پیوست تا یک هافبک کناری در بین شاگردان مارسلینو بیشتر شود. کانگین لی بازیکن جوان و اهل کره جنوبی والنسیا از دیگر هافبک های کناری والنسیاست که شاید در طول فصل از وی استفاده شود. فران تورس دیگر هافبک جوان والنسیا که فصل گذشته نیز از او استفاده شد، از دیگر گزینه های هافبک کناری در والنسیا است هرچند قطعا نمی توان در این فصل از کانگین لی و فران تورس برای حضور در بین ترکیب اصلی تیم در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا انتظار داشت. ناچو گیل دیگر هافبک کناری والنسیاست که نیم فصل دوم فصل گذشته را به صورت قرضی در لاس پالماس سپری کرد ولی به نظر می رسد گیل در روزهای پایانی نقل و انتقالات به تیم دیگری واگذار شود.

در بازی نخست لیگ در برابر اتلتیکو مادرید کارلوس سولر به عنوان هافبک راست و دنیل واس دانمارکی بازیکن جدید والنسیا به عنوان هافبک چپ انجام وظیفه کردند. دو بازیکنی که پست تخصصی شان هافبک میانی است و از این رو شاید حضور گونسالو گجس یا هر بازیکنی با این مشخصات و ویژگی ها حیاتی به نظر برسد.

شایان یادآوری است متیو آلمانی مدیرعامل والنسیا روز گذشته گفته بود:

ما گونسالو گدس را میخواهیم ولی اگر او به ما اضافه نشود هم، آماده ایم.

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه