با خرید احتمالی والنسیا بیشتر آشنا شویم؛ یک گام تا رسمی شدن قرارداد راچیچ

نویسنده:
با خرید احتمالی والنسیا بیشتر آشنا شویم؛ یک گام تا رسمی شدن قرارداد راچیچ

اوروش راچیچ در آزمایش های پزشکی والنسیا موفق بود.

به گزارش superdeporte ، اوروش راچیچ هافبک ستاره سرخ بلگراد، ساعاتی پیش در آزمایش های پزشکی والنسیا شرکت کرد که با موفقیت همراه بود. اکنون راچیچ در آستانه امضای قراردادی 4 ساله با خفاش ها است. گفته می شود مبلغ انتقال راچیچ به والنسیا 2 میلیون یورو است. 

هافبک دفاعی ستاره سرخ بلگراد صربستان که در فصلی که سپری شد، 34 بار برای ستاره سرخ بازی کرد و 3 گل نیز به ثمر رساند، ملیتی صربستانی دارد و برای تیم های پایه این کشور نیز سابقه بازی دارد. راچیچ 20 ساله که توانایی بازی به عنوان هافبک میانی را هم دارد، قراردادش با تیم صرب تا تابستان 2019 بوده است. شایان یادآوری است در فصلی که سپری شد ستاره سرخ بلگراد در لیگ اروپا نیز حاضر بود که راچیچ در این جام 10 بار برای تیم صرب بازی کرد.

بازیکن سابق او اف کی بلگراد دومین بازیکن صرب والنسیا خواهد شد؛ نمانیا ماکسیموویچ نخستین صرب در بین بازیکنان فعلی والنسیا بود. 

این بازیکن راست پا، در بازی های دوستانه چند بار به عنوان مدافع میانی انجام وظیفه کرده بود. او در تابستان 2017 مورد توجه یوونتوس ایتالیا نیز قرار داشت. راچیچ الگوی ورزشی خود را پل پوگبا می داند و بیشتر بازی هایش در ستاره سرخ صربستان را به عنوان هافبک میانی انجام داده است.

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه