خفاش ها سه بازیکن شالکه را زیر نظر گرفته اند

نویسنده:
خفاش ها سه بازیکن شالکه را زیر نظر گرفته اند

باشگاه والنسیا خواهان به خدمت گرفتن سه بازیکن شالکه است.

به گزارش superdeporte ، باشگاه والنسیا اسپانیا که بخت زیادی برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا دارد، برای حضوری قدرتمند در این رقابت ها در پی جذب سه بازیکن شالکه است و ویسنته رودریگز استعدادیاب اصلی والنسیا به سفارش پابلو لونگوریا مدیر فنی این باشگاه، بازی ماتیا ناستاسیچ، تیلو کئرر و مارکو پیاتسا سه بازیکن شالکه را از نزدیک تماشا کرد.

ماتیا ناستایچ (سمت راست تصویر) مدافع صرب شالکه در این فصل 25 بار برای شالکه به میدان رفته است. مدافع میانی سابق منچسترسیتی، فیورنتینا و پارتیزان بلگراد صربستان تا تابستان 2019 با آبی های سلطنتی آلمان قرارداد دارد ولی طی برخی اخبار صحبت هایی مبنی بر خروج این بازیکن 24 ساله از این تیم به گوش رسیده است. 

تیلو کئرر (سمت چپ تصویر) دیگر مدافع میانی شالکه که در این فصل 26 بار برای شالکه به میدان رفته و 1 گل و 2 پاس گل را از خود برجای گذاشته است، دیگر بازیکنی است که مورد توجه والنسیاست. کئرر 21 ساله که ملیتی بوروندیایی نیز دارد، از تابستان 2012 پس از ترک اشتوتگارت، در شالکه بازی می کند و با این تیم تا تابستان 2019 قرارداد دارد. کئرر سابقه بازی برای تیم های پایه آلمان را دارد.

مارکو پیاتسا دیگر بازیکن شالکه است که به صورت قرضی از یوونتوس در شالکه بازی میکند و مورد توجه مسئولان والنسیا قرار دارد. این بازیکن 22 ساله در فصل جاری 11 بار برای معدنچیان به میدان رفته که حاصل آن 4 گل و 3 پاس گل بوده است. این بازیکن کروات که سابقه بازی در دیناموزاگرب کرواسی را نیز دارد، تا تابستان پیش رو با شالکه و تا تابستان 2021 با یوونتوس ایتالیا قرارداد دارد.

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه