مهاجم ریزنقش و همکاری دوباره با مارسلینو

نویسنده:
مهاجم ریزنقش و همکاری دوباره با مارسلینو

لوسیانو ویتو به والنسیا پیوست.

به گزارش وبسایت رسمی والنسیا، لوسیانو ویتو مهاجم 24 ساله اتلتیکو مادرید به صورت قرضی تا پایان فصل پیراهن والنسیا را بر تن خواهد کرد. این مهاجم 173 سانتی متری در نیم فصل نخست برای اتلتیکو مادرید 10 بار به میدان رفت ولی موفق به ثبت گل و پاس گل نشد. پست تخصصی وی مهاجم نوک است ولی توانایی بازی به عنوان هافبک کناری را نیز دارد. 

ویِتو سابقه کار کردن با مارسلینو گارسیا تورال سرمربی فعلی والنسیا را نیز دارد. لوسیانو در ویارئال زیر نظر مارسلینو کار کرده بود. 

همچنین ویتو سابقه بازی در تیم های سویا، استودیانتس و راسینگ کلاب را در کارنامه دارد و با رودریگو دپول هافبک سابق والنسیا در راسینگ کلاب آرژانتین، هم بازی بود.

بازیکن ایتالیا- آرژانتینی جدید والنسیا در باره این انتقال گفت:

واقعا دوست داشتم به والنسیا بپیوندم. خوش شانس و خوشحالم که این فرصت را دارم تا برای باشگاهی مثل والنسیا به میدان بروم. من و مارسلینو صحبت های زیادی داشتیم، صحبت هایی که همه فوتبالی نبود و این برای من خیلی اهمیت داشت. او را به خوبی می شناسم، می دانم او چگونه کار می کند و از من چه می خواهد. خیلی خوشحالم که دوباره  می توانم با او کار کنم.

طبق اعلام برخی رسانه ها، والنسیا برای این انتقال، 2 میلیون یورو می پردازد و در صورت رضایت از عملکرد وی، در پایان فصل می تواند با 14 میلیون یورو این انتقال را دائمی کند. 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه