میگل: پس از دو فصل غیر معمولی، هواداران شایسته این نتایج هستند؛ گجس به شدت فروتن است!

نویسنده:
میگل: پس از دو فصل غیر معمولی، هواداران شایسته این نتایج هستند؛ گجس به شدت فروتن است!

میگل بریتو مدافع سابق والنسیا در مورد وضعیت مطلوب این روز های والنسیا اظهار نظر کرد.

به گزارش plazadeportiva ، میگل بریتو مدافع راست سابق والنسیا که از سال 2005 تا 2012 بازیکن والنسیا بود، در مورد وضعیت خوب این روزهای والنسیا و حضور پررنگ هموطنش، گونسالو گجس در ترکیب والنسیا گفت:

فکر می کنم گونسالو بازیکنی است که خیلی چیزها را اثبات کرده و امیدوارم در والنسیا بیشتر از پیش، ادامه دهد و فصلی جذاب و دیدنی را رقم بزند. گجس بازیکن سریع و باکیفیتی است. او در خانواده ای فروتن بزرگ شده است. دوستانش به من گفتند که او بسیار مهربان، آرام و فوق العاده خوب و به شدت متواضع است. زمانی که فوتبال بازی می کنید، چیزی بهتر از فروتنی وجود ندارد. 

میگل که درآن 7 سال، 218 بار در دیدارهای رسمی برای والنسیا به میدان رفت و در سال 2008 قهرمان جام حذفی اسپانیا نیز شد، در مورد وضعیت کلی تیم و سرمربی والنسیا، مارسلینو گفت:

والنسیا می تواند به لیگ قهرمانان اروپا یا چیزی شبیه این برسد؛ چرا که نه؟ امیدواریم همین گونه پیش روند و ما را خوشحال کنند. مارسلینو تا به اینجا خیلی خوب کار کرده است و می تواند تا پایان فصل همین طور نتیجه بگیرد. پس از دو فصل غیر معمولی، هواداران شایسته ی این عملکرد هستند.

شایان یادآوری است میگل بریتو در نظرسنجی سال گذشته وبسایت کانون هواداران والنسیا در ایران، به عنوان بهترین مدافع راست والنسیا از سال 2000 تا 2016 انتخاب شده بود.

 

بازگشت
فرشاد فرخی

آقا میگل! به به! دفاع رسات نداریم الان چیکار کنینم؟؟!

ارسال دیدگاه