بازیکن سابق آکادمی والنسیا: افتخار بزرگی است که 5 بازیکن از آکادمی برابر رئال مادرید بازی کردند

نویسنده:
بازیکن سابق آکادمی والنسیا: افتخار بزرگی است که 5 بازیکن از آکادمی برابر رئال مادرید بازی کردند

هایمه گاویلان بازیکن اسبق والنسیا در مورد وضعیت فعلی والنسیا سخن می گوید.

به گزارش plazadeportiva ، هایمه گاویلان هافبک سابق والنسیا که از تیم های پایه والنسیا فوتبال حرفه ای خود را ادامه داد و از سال 2000 تا 2008 بازیکن والنسیا بود، در مورد حضور 5 بازیکن آکادمی والنسیا در هفته اول لالیگا برابر رئال مادرید گفت:

افتخار بزرگی است که 5 بازیکن از آکادمی برابر رئال مادرید بازی کردند. من از سنین پایین در والنسیا بازی کردم و برای همه والنسیا خوشحال کننده است که 5 بازیکن از تیم های پایه والنسیا به ترکیب تیم برابر رئال مادرید رسیده اند. وی سی اف مستایا {تیم دوم والنسیا} فصل فوق العاده ای داشت و طبیعی است که چند بازیکن از این تیم به تیم اصلی راه یابند. 

در این دیدار، تونی لاتو، لوئیز گایا، کارلوس سولر، ناچو ویدال و ناچو گیل از بازیکنان سابق آکادمی والنسیا بودند که به کار گرفته شدند. گل اول والنسیا روی همکاری لاتو، گایا و در پایان ضربه سولر وارد دروازه رئال مادرید شد. گاویلان در مورد نحوه بازی والنسیا در تساوی 2-2 این دو تیم در هفته اول لالیگا گفت:

والنسیا مانند یک تیم ظاهر شد که مارسلینو این قضیه را در تیم های سابق خود نیز نشان داده بود. والنسیا از دقیقه نخست بازی برای پیروزی به میدان آمده بود. نمایش لاتو و گایا فوق العاده بود. از نحوه بازی تیم شگفت زده شدم؛ چرا که در این زمان کم، تیم به هماهنگی مورد نظر مارسلینو رسیده بود. ضعف هایی وجود داشت ولی در مجموع روند خوبی را از والنسیا شاهد بودیم و فکر می کنم هواداران نیز شگفت زده شدند. 

بازیکن جدید چنائین هند در مورد مارسلینو گارسیا تورال سرمربی والنسیا گفت:

همیشه گفته ام که وی مربی سخت گیری در مسائل فیزیکی است چرا که وقتی بازیکنی از نظر بدنی آماده است، وضعیت بهتری دارد و بدن هر انسانی با دیگری متفاوت است و بعضی بازیکنان به سختی می توانند وضعیت بدنی خود را حفظ و کنترل کنند. پیشرفت در این زمینه در چند سال بسیار قابل احترام است. 

بازیکن سابق تنریف، ختافه و لوانته در مورد جئوفری کوندوگبیا هافبک جدید والنسیا که گل دوم والنسیا در برابر رئال مادرید را با پاس رودریگو مورنو به ثمر رساند، گفت:

بازی او را خیلی زیاد پسندیدم. او بسیار قدرتمند بازی کرد و نمایش خوبی هنگامی که صاحب توپ است، دارد.

گاویلان فصل گذشته بازیکن سووون کره جنوبی بود و در مورد دنبال کردن شرایط والنسیا در فصل گذشته گفت:

دنبال کردن والنسیا از کره جنوبی، کار ساده ای نبود. با ناراحتی والنسیا را پیگیری می کردیم چرا که از دیدن شرایط والنسیا حس خوبی به ما منتقل نمی شد و دوست داشتیم بهترین ها را از والنسیا شاهد باشیم. فرهنگ باشگاه والنسیا در سطح بالایی قرار داشت همینطور که فصل گذشته تیم خوبی داشتیم.

 

هافبک 32 ساله اسپانیایی در مورد اهداف والنسیا در این فصل گفت:

باید آرام باشیم و اجازه دهیم مارسلینو کار خود را انجام دهد. برای انقلاب در سطح فنی باشگاه، خیلی زود است. مارسلینو از داشتن این تیم و بازیکنانی که به تیم افزوده شده اند، بسیار خوشحال است. شما اکنون باید بیرون زمین بایستید!

 

 

 

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه