صحبت های مدافع چپ خفاش ها در مورد بازگشت به مستایا

نویسنده:
صحبت های مدافع چپ خفاش ها در مورد بازگشت به مستایا

سالوا روئیز مدافع والنسیا در مورد بازگشت به این تیم می گوید.

به گزارش plazadeportiva ، سالوا روئیز مدافع چپ والنسیا که پس از سپری کردن فصلی در گرانادا به والنسیا بازگشته است، در مورد شرایط جدیدش در این تیم می گوید:

من روی خودم کار می کنم و آماده فصل جدید برای حضوری طولانی در این فصل آماده می کنم. امیدوارم که با اعتماد به نفس بتوانم دقایقی برای تیم بازی کنم و مثمر ثمر واقع شوم. فکر میکنم در سطح خوبی هستم ولی تمرینات پیش فصل کمک بسیاری به من خواهد کرد. از زمستان من با مربی بدنساز در حال تمرین هستم تا آماده تر شوم. من جلسات تمرینی ای را با تیم اصلی سپری کرده ام و این به من اعتماد به نفس و روحیه خوبی داد. احساس می کنم آماده هستم ولی می دانم که هنوز به طور کامل آماده نیستم چرا که فصل گذشته را نتوانستم رقابت کنم. 

سالوا روئیز در مورد شرایط بد بدنی اش در فصل گذشته صحبت کرد:

اعتراف می کنم که 6 ماه اولش بسیار سخت بود و اگر دوستان، باشگاه و نزدیکان نبودند من حتی نمی توانستم از خانه بیرون بروم! همه با من به خوبی رفتار کردند و از همان لحظه اول به کمک من آمدند. باشگاه من را به پزشکان تیم می سپارد و من از باشگاه خیلی سپاسگزارم. تمایل دارم که دوباره پیراهن والنسیا را در بازی های رسمی بپوشم. نزدیکترین هدفم حضور ثابت در تمرینات پیش فصل و بازی برای دقایقی کوتاه است. 

 

گفتنی است سالوا روئیز پیشتر در تنریف هم به صورت قرضی بازی کرده بود.

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه