تاکیناردی: برای دروازه بانی در والنسیا، نتو همه چیز دارد

نویسنده:
تاکیناردی: برای دروازه بانی در والنسیا، نتو همه چیز دارد

آلسیو تاکیناردی بازیکن سابق یوونتوس در مورد پیوستن دروازه بان یوونتوس به والنسیا اظهار نظر کرد.

به گزارش plazadeportiva ، آلسیو تاکیناردی هافبک اسبق یوونتوس در مورد پیوستن نوربرتو مورارا ملقب به "نتو" از یوونتوس به والنسیا گفت:

برای من، نتو دروازه بان فوق العاده ای است که در فیورنتینا نیز آن را نشان داده بود. در یوونتوس در زمان نبود بوفون بازی می کرد در حالی که همیشه در تمرینات خیلی خوب کار کرده بود. او حرفه ای است و دروازه بانی است که علاوه بر سطح بالایی که دارد، بسیار با شخصیت است. بهترین ویژگی او، موفقیت در موقعیت های تک به تک است. او همه چیز را برای دروازه بانی در والنسیا دارد. نتو دروازه بانی است که همیشه دوستش داشته ام. دلیل نیمکت نشینی او در یوونتوس فقط و فقط بوفون بود {نه اینکه او در سطح دروازه بان اولی نیست} . فکر می کنم نتو فصل فوق العاده ای را رقم بزند. 

 

نتو علاوه بر بازی در یوونتوس و فیورنتینا سابقه بازی در اتلتیکو پارانائزه برزیل را هم دارد.

شایان یاد آوری است نتو مورارا در پی قراردادی 7 میلیون یورویی (+2 میلیون یورو پاداش) به والنسیا پیوست تا دیگو آلوز نیز در روز های آینده والنسیا را ترک کند. پیش از این دو دروازه بان والنسیا به نام های  متیو رایان (6 میلیون یورو - برایتون انگلیس) و یوئل رودریگز (800 هزار یورو - ایبار) مستایا را در همین تابستان ترک کرده بودند. 

 

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه