آلمانی: 31 آگوست والنسیا باشگاه خیلی خوبی خواهد بود

نویسنده:
آلمانی: 31 آگوست والنسیا باشگاه خیلی خوبی خواهد بود

متیو آلمانی مدیر عامل والنسیا در مورد وضعیت فعلی والنسیا سخن می گوید.

به گزارش deportevalenciano ، متیو آلمانی مدیر کل والنسیا در مورد وضعیت والنسیا در این تابستان و تاکید بر "صبر هواداران" گفت:

صرف نظر از سطح نقدینگی، فکر می کنم آرام پیش رفتن در کار ها برای باشگاه بهتر است. فشار وارد کردن و با عجله عمل کردن، بی مسئولیتی است. می فهمم که هواداران باشگاه نگران دیدن چهره های جدید و درک پروژه هستند ولی من از آن ها می خواهم که صبور و شکیبا باشند چرا که هنوز دو ماه باقی مانده است و چیزی که مهم نیست این است که چه زمانی این اتفاقات می افتد، چیزی که مهم است این است که چه کسانی و چگونه {از نظر قیمت} به ما افزوده می شوند. مردم باید بفهمند چیزهایی را که امروز غیر ممکن به نظر می رسند چون موقعیت باشگاه و بازیکنان بسیار سخت است؛ این تابستان سپری شود، می تواند خیلی چیزها تغییر کند. ما باید آماده باشیم. باشگاه سه یا چهار اولویت مشخص دارد و باقی چیزها بستگی به بازیکنان خروجی دارد. 

آلِمانی در مورد مارسلینو سرمربی جدید والنسیا گفت:

من یک مزیت دارم که سرمربی باشگاه این سبک پردازش و پیش نیازی ها را می شناسد و ترجیح می دهد در پایان نقل و انتقالات تیم بسیار خوبی داشته باشد نه صرفا الان {تا 10 جولای} . 31 آگوست والنسیا باشگاه خیلی خوبی خواهد بود. برنامه و پروژه روی میز است، ما باید آن را درست بشناسیم و اجرایش کنیم. برای این کار، باید خیلی مواظب بازار نقل و انتقالات باشیم و به بهترین قیمت ممکن رضایت دهیم. اجازه دهیم کارها را انجام دهیم. 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه