رایان: با شرایط پیش آمده، من پشتوانه ای می خواهم که حتما بازی می کنم

نویسنده:
رایان: با شرایط پیش آمده، من پشتوانه ای می خواهم که حتما بازی می کنم

متیو رایان دروازه بان استرالیایی والنسیا در خصوص بازگشت به والنسیا می گوید.

به گزارش plazadeportiva ، متیو رایان دروازه بان 25 ساله والنسیا که نیم فصل گذشته را به صورت قرضی در خنک بلژیک سپری کرد، برای بازگشت والنسیا خود را نیازمند پشتوانه ای برای بازی کردن می بیند. 

رایان که در نیم فصل اول در دو بازی نخست فصل برای والنسیا بازی کرد و پس از آن تا پایان نیم فصل نیمکت نشین شد، در نیم فصل دوم در خنک موفق شد 24 بار برای این تیم به میدان برود و 20 بار بار دروزاه اش را باز شده ببیند. دروازه بان تیم ملی استرالیا که تا تابستان 2021 با والنسیا قرارداد دارد، گفت:

می خواهم در بالاترین سطح بازی کنم و با چنین باشگاهی قرارداد دارم؛ هنوز 4 سال دیگر با والنسیا قرارداد دارم. امیدوارم به لیگ اسپانیا بازگردم ولی با اتفاقاتی که فصل گذشته افتاد، من پشتوانه ای می خواهم که حتما بازی می کنم. 

مارسلینو سرمربی جدید والنسیا اعلام کرده که دو دروازه بان را برای فصل آینده در تیم نگاه خواهد داشت و از طرفی احتمال خروج دیگو آلوز سنگربان نخست والنسیا وجود دارد. یوئل رودریگز دیگر دروازه بان والنسیا هم پس از گذراندن یک فصل به صورت قرضی در ایبار، با مبلغ 750 هزار یورو راهی این تیم شد تا رایان و جائومه شانس زیادی برای حضور در ترکیب والنسیا برای فصل آینده داشته باشند. 

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه