وورو: دوست دارم در سمتی در باشگاه بمانم که مفید هستم

نویسنده:
وورو: دوست دارم در سمتی در باشگاه بمانم که مفید هستم

سالوادور گونزالز ملقب به وورو در مورد آینده اش در والنسیا می گوید.

به گزارش valencia-balkan ، وورو سرمربی موقت والنسیا که بسیار خوب توانست شرایط باشگاه را آرام کند، معتقد است که باید در سمتی به کار خود در والنسیا ادامه دهد که احساس مفید بودن می کند. بازیکن سابق والنسیا که پس از پایان دوران بازی، به عنوان سرپرست در والنسیا مشغول به کار شد، در مقاطعی به عنوان سرمربی موقت عملکرد خوبی را از خود بر جای گذاشت و این فصل نیز پس از اخراج آیستاران و استعفای پراندلی بهتر از هر دو مربی مذکور توانست وضعیت والنسیا را سر و سامان دهد. 

وورو که مورد توجه باشگاه گرانادا نیز قرار دارد، در مورد آینده اش گفت:

برای من چیزی تغییر نکرده است، باشگاه انتخاب می کند که در هر زمانی، بهترین چیست. من به ادامه فصل متمرکزم و برایم مهم نیست در آینده چه رخ می دهد. امیدوارم در سمتی مشغول به کار در والنسیا شوم که احساس مفید بودن بکنم. گاهی اوقات شما با مدیر برنامه های خود صحبت می کنید یا نخست یک مدیر برنامه ها برای خود بر می گزینید چرا که نداشته اید! ولی به طور کلی این برنامه مهمی نیست. 

 

بازگشت
Smn.zargar

باسلام وخسته نباشید...وورو واقعاتنها دلسوز باشگاهه..دراین مدت هم ثابت کرده کاربلده وازتمام مشکلات باشگاه خبر داره...امیدوارم اقای لیم سرعقل بیادو باشگاه رو مثل این فصل کابوس وارانه اداره نکنه یک مربی خوب وچند بازیکن خوب نیاز مبرم باشگاه است.

ارسال دیدگاه