سرمربی احتمالی تنها به مستایا نمی آید

نویسنده:
سرمربی احتمالی تنها به مستایا نمی آید

صحبت هایی مبنی بر تغییر سرمربی از تابستان پیش رو در والنسیا می شود.

به گزارش valencia-balkan ، کیکه ستین سرمربی لاس پالماس یکی از گزینه های اصلی هدایت والنسیا از تابستان است. بازیکن سابق اتلتیکو مادرید و ریسینگ سانتاندر، علاوه بر مربی گری در لاس پالماس، سابقه هدایت ریسینگ سانتاندر، تیم ملی گینه استوایی، لوگو، لوگرونیس و اِخیدو را در کارنامه دارد. این مربی 58 ساله که تا تابستان 2017 با لاس پالماس قرارداد دارد، با لاس پالماس در رتبه سیزدهم جدول لالیگا قرار دارد.

مدیر برنامه های ستین پیشتر اعلام کرده بود که موکلش قصد تمدید قرارداد با لاس پالماس را ندارد و به دنبال محیط تازه ای می گردد.

گفته می شود در صورتی که سِتیِن به والنسیا بیاید، با خود چند بازیکن لاس پالماس به نام های کوین پرینس بوآتنگ ( هافبک هجومی ) ، ویسنته گومز ( هافبک دفاعی ) ، پدرو بیگاس ( مدافع میانی ) و مائوریسیو لموس ( مدافع میانی ) را با خود به مستایا می آورد. گفتنی است در چند ماه اخیر ویسنته رودریگز استعداد یاب والنسیا بازی های چند تن از بازیکنان مذکور را از نزدیک مشاهده کرده بود.

 

 ویسنته گومز

بازگشت
بابک مهردادیان

کاش پولای بی زبون رو به جای مربیای درجه 2 و 3 میدادن و چند بازیکن خوب تو پستای دفاع وسط و هافبک دفاعی میگرفتن و وورو هم ابقا میشد.داره با جوونا هم خوب کار میکنه. لاتوره و سولر آینده دار نشون دادن. نمیدونم چرا ته دلم نسبت به فصل بعد روشنه. 

Farid rrcoba

ی سوال داشتم ممنون ميشم جواب بدید. والنسیا دنبال پیگرینی ک خوراک والنسیا هست و کارنامه ش هم که نیازی به گفتن نداره نیست؟ در حالی ک فصل قبل مدیر برنامه ش گفت همیشه مشتاق مربیگری تو والنسیا.بوده جاناتان ویرا ببار ک مفت از دست ش دادیم. واقعا بدترین مدیرای جهان بین 15 16 تیم برتر جهان والنسیا داره ایسکو. ک جوون اول اسپانیا بود با 7 میل دادیم مالاگا خوناس بهش ترجیح دادیم و الان یکی از بهترین هافبک جهان در حالی ک تا این فصل میتونس شماره 10 همه کاره خط هافبک والنسیا باشه الان.جاناتان ویرا هم 4.5 میل دادیم ک مکهیکی از نقاط ضعف والنسیا نونو نداشتن ی وینگر مثل ویرا بود که اتفاقا عامل اخراج نونو هم شد با گلی که زد ب والنسیا و فاصله والنسیا با ویارعال تیم 4بیشتر کرد ش ثل د پول گ میترسم ی ایسکو بشه یا حتی 60%اون هم بشه عالیه و با 60 میل پرز مورنو خریدیم در حالی ک اگه نونو ایسکو ویرا داشت اون تساوی های بدون یک یک و باخت ب خنت ک بخاطر نداشتن ی بازیکن خلاق بود اتفاق نمیفتاد و ب خصوص با تمام شدن مرحله گروهی که والنسیا میتونس کامل روی لیگ تمرکز کنه سهمیه میگرفت قطعا و تو لیگ قهرمانان هم تا یک چهارم با قرعه ای که داشت صعود میکرد و اصلا فاجعه نویل آیستاران پیش نمیومدامسال هم والنسیا لیگ قهرمانان بود و و مصطفی. فغولی الکاسر بخاطر وضعیت والنسیا جدا نمیشدن تازه ی وینگر خفن هم میتونس بخره و تو لیگ مدعی باشه و حداقل ب سطح تیم زمان فلورس برمیگشت والنسیا 

Farid rrcoba

محسن جان ی سوال داشتم ممنون ميشم جواب بدی والنسیا سراغ پیگرینی ک فصل قبل مدیر برنامه ش ابراز علاقه کرد واسه مربیگری تو والنسیا رفته؟ نميدونم با این نظری که میدم موافق هستید یا نه اما پیگرینی انگار واسه مربیگری تو والنسیا ب خصوص بعد بنیتز ساخته شده و خوراک والنسیا هست بهترین گزینه و اگه این سال 2006 مربی والنسیا میشد تا سال 2010 ی بار قهرمان لیگ میشد یم با اون تیم ک پر ستاره ترین والنسیا یی بوده ک دیدم 7 ملی پوش تو تیم ملی اسپانیا داشت که 4 تاشون فیکس بودن.اصلا اومدن پیگرینی خیلی از بازیکن هارو ترغیب به اومدن ب والنسیا میکنه چون انتخاب مربی چشم انداز باشگاه تعیین میکنه و اسم پیگرینی چند بازیکن میتونه با خودش بیاره ب خصوص از سیتی ک 6.7 میخاد قرضی آزاد رد کنه ک اگه والنسیا 2 نفر از بین توره ناواس نصری یوتبچ بگیره برد کرده اکاش پیگرینی مربی والنسیا بشه.مورنو نگردو بفروشیم با نزدیک 30 میل سوارز آشغال کارتابیا و حتی مونتویا در صورت اومدن دفاع راست آلوز به عنوان بازیکن آزاد بفروشیم قطعا نانی هم اگه از چین پیشنهاد داشت بفروشیم ک 20 میل رقم رویایی بفروشه چون تمام شده هست حتی 10 میل هم دادن بفروشیم اگه مثلا پیگرینی مربی والنسیا باشه باید اصلی ترین مشکل والنسیا ینی نداشتن وینگر مدرن/ هم سمت راست هم چپ جذب کنه) حل کنه و ی هافبک دفاعی هم جذب کنه و بتونه از سیتی نصری یا توره و ناواس یا یوتبچ بگیره عالی میشه.50 تا 60 میل هم بازیکن بفروشیم و پاستوره از psg بخریم و گوعدس قرضی بگیریم ک نهایتن 25 میل میشه اگه گوعدس نشد بن عرفا حتی خوان ایتوربه هم بگیربم بد نیست اوتامنتدی هم بتونيم برگردونيم با 20 25 میل و عبدنور با 15 17 میل بدیم مارسی عالی میشه اونوقت میتونه والنسیا یوتبچ و گوعدس فصل بعد  بخره اما قطعا ب ی هافبک دفاعی نیاز داریم الان فهمیدم چرا پرندلی نتیجه نمیگرفت دلیل ش ماریو سوارز بود که انگار والنسیا اصلا هافبک دفاعی نداشت و بیگلیا که هر فصل داره جزو بهترین هافبک دفاعی اروپا طبق آمار ارقام انتخاب میشه با 15 میل بخریم قشنگ تقریبا هزینه ورود خروج باشگاه یکی میشه 

بابک مهردادیان  در پاسخ به Farid rrcoba

فرید جان از سال 1993 قبل از جام جهانی تا الان والنسیایی هستم. مربیای زیادی رو دیدم که اومدن و واقعا حالیشون بود اما به خاطر سیستم مدیریتی ضعیف کاری از پیش نبردن. شما خودت قدیمی هستی. اینو از پستایی که میزاری میشه فهمید. یه مرور ساده کنی از 97 به این طرف رو خیلی راحت به این ضعف پی میبری. فقط 1 بار این مشکل به صورت مقطعی در تیم نبود که نتیجش 2 تا فینال به یادموندنی بود اونم زمان هکتور رائول کوپر آرژانتینی. الآنم اگه میبینی خیلی سبک کاری پیگرینی خیلی به والنسیا میخوره و سراغش نمیرن ناشی از همون ضعفه. اون تیم استعدادیاب خبره اون زمان که در همه جای دنیا مخصوصا آمریکای جنوبی استعدادهای عالی رو کشف میکرد به خاطر همین ضعف دیگه وجود نداره. اگه از من بپرسی من میگم مربی باید بیاد که با دست خالی هم بتونه کار کنه. اینجور مربی هام تو این برهه از زمان خیلی کمن. پیگرینی یکی از همین مربیاست که با بودجه محدود هم میدونه چجوری کار کنه. الان سیمئونه تو اتلتیکو مادرید داره سبک هکتور کوپر خودمون رو پیاده میکنه و خیلی هم موفق  و تقریبا میشه گفت که نسخه اون تیم رویاییه. پس همین الانم اگه هکتور کوپر رو هم برگردونن این تیم با یه کم فرصت باز هم همه رو مجذوب خودش میکنه. هم کوپر هم پیگرینی هر دو عالین در شرایط فعلی ولی مثل همیشه امان از بی عقلی مدیرا. سراغ هیچکدوم از این دوتا تا الان نرفته.

ارسال دیدگاه