رافا میر، مورد توجه انگلیسی ها

نویسنده:
رافا میر، مورد توجه انگلیسی ها

رافا میر مهاجم جوان خفاش ها مورد توجه تاتنهام قرار گرفته است.

به گزارش valencia-balkan ، باشگاه تاتنهام انگلیس که فصل آینده در مسابقات اروپایی حاضر خواهد بود، علاقه مند به جذب رافا میر مهاجم 19 ساله ی والنسیا است. رافا میر که از سال 2012 بازیکن والنسیا بوده، در این فصل 5 بار برای تیم اصلی والنسیا به میدان رفته است. گفتنی است میر که توانایی بازی به عنوان مهاجم کناری را هم دارد، فصل گذشته در دوران مربی گری نونو اسپیریتو سانتو در لیگ قهرمانان اروپا در برابر زنیت سن پترزبورگ به میدان رفت.

پس از خروج تونی مارتینز یکی دیگر از مهاجمان آکادمی والنسیا به مقصد وستهام ( 3 میلیون یورو )، خروج رافا میر می تواند معنای خوبی برای آینده باشگاه نداشته باشد.

مهاجم 189 سانتی متری والنسیا که سابقه بازی در تیم های آکادمی های مورسیا و بارسلونا را هم در کارنامه دارد، در قراردادش بند خروج 8 میلیون یورویی وجود دارد که این بند در صورت حضور 45 دقیقه ای رافامیر در تیم اول والنسیا، به 30 میلیون یورو افزایش می یابد.

رافائل میر ویسنته که نام کامل این بازیکن است، در این فصل 9 گل و 8 پاس گل در وی سی اف مستایا ( تیم دوم والنسیا ) به نام خود ثبت کرده است.

 

بازگشت
بابک مهردادیان

ای کاش حالا که باشگاه تمایلی به خرید بازیکنان به درد بخور نداره لااقل این سرمایه ها رو حفظ کنه. انقدر اکادمیش کار درسته انصافا. 

ارسال دیدگاه