گزینه های سرمربی گری در والنسیا

نویسنده:
گزینه های سرمربی گری در والنسیا

به نظر می رسید وورو تنها تا پایان فصل سرمربی والنسیا باشد.

سالوادور گونزالز مارکو ملقب به وورو که پس از پاکو آیستاران و چزاره پراندلی توانست وضعیت والنسیا را کمی آرام کند، پیش بینی می شود که تنها تا پایان فصل سرمربی خفاش ها باقی بماند و از تابستان والنسیا یک سرمربی جدید را استخدام خواهد کرد. تاکنون 4 گزینه برای هدایت والنسیا در تابستان مطرح شده اند:

1. مارسیلنو ( بالا سمت چپ ) : سرمربی سابق ویارئال که چندی پیش هم از گزینه های والنسیا برای سرمربی گری بود، به خاطر تخلفاتی که در فصل گذشته کرده بود، یک سال از مربی گری محروم شده بود و به نظر می رسد این بار اگر مسئولان والنسیا به سمت او بروند، وی را بتوانند به مستایا بیاورند و شاهد تحولاتی اساسی در والنسیا باشند. این مربی 51 ساله سابقه سرمربی گری در تیم های سویا، ریسینگ سانتاندر، اسپورتینگ خیخون، رکرتیوو اوئلو و رئال ساراگوسا را در کارنامه دارد. 

2. اسکار گارسیا ( بالا سمت راست ) : سرمربی اسپانیایی ردبول سالزبورگ اتریش روزگار خوشی را در اتریش سپری می کند. این مربی 43 ساله سابقه هدایت واتفورد و برایتون انگلیس، مکابی اسرائیل و جوانان بارسلونا را هم در کارنامه دارد و تا تابستان 2018 با این تیم سالزبورگی قرارداد دارد. گفتنی است اسکار گارسیا سابقه بازی در والنسیا را هم دارد.

3. پاکو خمز ( پایین سمت چپ ) : یکی دیگر از گزینه های والنسیا در تابستان گذشته، فرانسیسکو خمز مارتین ملقب به پاکو خمز بود. خمز که اکنون سرمربی کروز آزول مکزیک است، تا پایان سال 2017 با این تیم قرارداد دارد. این سرمربی 46 ساله سابقه سکان داری گرانادا، رایو وایکانو، کوردوبا و لاس پالماس را در کارنامه دارد.

4. کیکه سِتین ( پایین سمت راست ) : سرمربی 58 ساله لاس پالماس هم در تابستان گذشته از نامزدهای سرمربی گری والنسیا بود. ستین که سابقه مربی گری در ریسینگ سانتاندر را هم دارد، تا تابستان پیش رو با لاس پالماس قرارداد دارد.

 

هرچند که در این سالها گزینه های زیادی به عنوان سرمربی احتمالی والنسیا مطرح شده اند، اما اگر این گزینه ها را جدی بدانیم و فرض کنیم یکی از این مربیان جانشین وورو از تابستان 2017 در نیمکت والنسیا خواهند شد، انتخاب شما کدام است؟

 

بازگشت
سبحان

اسکار گارسیا

پویا

صد در صد مارسلینیو.

مارسلینیو واقعا مربی خوش فکریه و در سطح والنسیا هم هست.

مربی که میاد مستایا باید در حد و اندازه های والنسیا باشه و درک کرده باشه که لوس چه یعنی چی.

مجید

کیکه ستین

هرچند فکر می کردم با مالک جدید گزینه های مطرح و بهتری  بعنوان کاندیدای سرمربی گری اعلام بشن

بابک مهردادیان

هیچکدوم انقدر بزرگ نیستن که هدایت تیم رو به عهده بگیرن و اگه هر کدوم هم انتخاب بشن تو این تیم کاری از پیش نمیبرن. کاش هکتور کوپر رو برگردونن. اون تنها کسیه که تو این وضعیت اگه بیاد میتونه با یه کم فرصت این تیم رو دگرگون کنه. الآنم تو یه تیم سطح پایین (البته نسبت به والنسیا) که تیم ملی مصر باشه داره کار میکنه. اگه بهش پیشنهاد بدن بعیده که رد کنه. 

بابک مهردادیان

دوستان عزیز لطف کنین نظر بدین. اینجوری میتونیم از همدیگه چیزای خوبی یاد بگیریم.

سیدمحمدنقاش زرگر

مارسلینو....اما امیدوارم  مالک باشگاه هم در تابستان عوض بشه....باتفکرات مالک باشگاه وخانم سنگاپوری وبعضی دارودسته اقای لیم تیم ره به جایی نمیبره وانها فقط به دنبال منافع مالی خودشون هستند....رابطه صمیمی لیم بامندزضربات سختی به باشگاه زده...همانطور که ایالاهم به این نکته اشاره کرده امدن لیم ومندز وایستاران باشگاه رو زیرورو کرد به حال امیدوارم امور به روال عادی برگرده ....هنوز هواداران همه روزه اعتراضاتشون رودارن ادامه میدن...lim go home

امير

مارسيلينيو بين اينا بهتر از بقيس، اما به نظرم تا نيم فصل آينده اجازه بدن وورو كارشو انجام بده تا زماني كه باشگاه به ساختار و فلسفه ي فوتبالي اصليش برگرده

سید محسن علوی زاده

نظر خودم به این ترتیبه:

1) مارسلینو

2) اسکار گارسیا

3) کیکه ستین

4) پاکو خمز

 

مصطفی

مشکل تیم مربی نیست! مشکل، مالک باشگاه با اون سیاستای مزخرفشه...

مگه پراندلی مربی بدی بود که فراریش دادن؟
زمانی میگفتن لیم بیاد مشکل مالی نخواهیم داشت و بازیکنامون حفظ میشن! امیدوارم هر چه زودتر خفاش ها از چنگ لیم بیان بیرونsad_smile.png
بین اینا مارسلینیو مربی باهوش تریه هست. اما به نظر من گارسیا بهتره. چون تو والنسیا بازی کرده شاید عرق بیشتری به باشگاه داشته باشه

بهنام

مارسلینو

احمد

'امیر قلعه نوعی.با فلسفه والنسیا که همون بکش زیرش هست کاملا اشناست و میتونه والنسیا رو به اوجش که دسته پایینتر هست برگردونه

بابک مهردادیان در پاسخ به احمد

به کوری چشم دشمنان سال بعد سهمیه میگیریم و یه بار دیگه همتونو میبریم. ☺ امسال پیتر لیم به داد خیلیاتون رسید وگرنه همه به سرنوشت رئال دچار میشدید.

احمد در پاسخ به بابک مهردادیان

ده ساله قراره سهمیه بگیرید و سال بعد همه رو ببرید ولی فقط هر سال به سقوط نزدیکتر میشین.انقدر عقده خود بزرگ بینیتون رو به رخ نکشید.هیچی نبوده و نیستید

بابک مهردادیان

محض اطلاعت غیر از این فصل که در حال سپری شدنه بقیه فصولی که میگی رو توی بازی های اروپایی حضور داشتیم. فکر کنم اصلا فوتبالی نیستی و اومدی فقط سرگرم بشی چون هیچ والنسیانیستایی رو پیدا نمیکنی که جایی ادعا و بیادبی و به رخ کشیدن بزرگی که میگی ازش سر زده باشه چون همیشه از طرف هواداران رقبای خودمون از تیممون به بزرگی و احترام یاد شده. جاهای زیادی هستن که میتونی ازشون در این مورد پرس و جو کنی و به همین دلیل ما هم برای بقیه تیمها و هوادارانشون احترام زیادی قائلیم. اگه از تیم ما خوشت نمیاد کافیه به اینجا نیای. همین.

فرشاد فرخی

فقط خود آقا وورو !!!!!!!

حسین

هکتور کوپر

ارسال دیدگاه