12.5 میلیون یورو برای هافبک مالاگا

نویسنده:
12.5 میلیون یورو برای هافبک مالاگا

والنسیا در نظر دارد تا با پرداخت 12.5 میلیون یورو ایگناسیو کاماچو را به خدمت بگیرد.

به گزارش valencia-balkan ، والنسیا در نقل و انتقالات زمستانی ارتباطی با ایگناسیو کاماچو هافبک میانی مالاگا برقرار کرده و در صورتی که انزو پرز و یا دانیل پارخو والنسیا را ترک می کردند، آماده ی خرید ایگناسیو کاماچو بوده است. اکنون نیز که همچنان اخباری مبنی بر خروج انزو پرز از والنسیا و بازگشتش به آرژانتین به گوش می رسد، خوزه رامون آلسکانو مدیر ورزشی موقت والنسیا درصدد است تا بازیکن سابق اتلتیکو مادرید را از مالاگا با پرداخت 12.5 میلیون یورو خریداری کند. مبلغی که گفته می شود فرانسسک آرنائو مدیر ورزشی مالاگا مشکلی با پذیرش آن ندارد. گفته می شود مبلغ اولیه ی پیشنهادی آلسکانو برای خرید این بازیکن 182 سانتی متری، 10 میلیون یورو بوده است.

این هافبک 26 ساله در این فصل برای مالاگا 20 بار بازی کرده که حاصل آن 4 گل و 2 پاس گل بوده است. کاماچو که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی اسپانیا را هم دارد، زمستان 2011 اتلتیکو مادرید را در ازای 1.5 میلیون یورو به مقصد مالاگا ترک کرده بود. 

بازگشت
بهنام

کاماچو بازیکنه خیلی خوبیه خیلی وقت پیش باید خریداری میشد -پارخو نفروشن خوب بازی میکنه ولی پرز خودشو نشون نداده باید به قیمت خید بفروشنش

ارسال دیدگاه