کمپس کنار کشید؛ برای صد یا دویست هزار یورو خفه نمی شوم!

نویسنده:
کمپس کنار کشید؛ برای صد یا دویست هزار یورو خفه نمی شوم!

ماریو کمپس سفیر والنسیا از سمت خود کنار کشید.

به گزارش plazadeportiva ، ماریو کمپس مهاجم اسبق والنسیا که از سال 2013 سفیر باشگاه والنسیا بود، از سمت خود کناره گیری کرد و دلیل این تصمیمش را اقدامات غلط ریاست باشگاه دانست و دیروز در توئیتر خود نوشت:

من امروز رسما اعلام میکنم که دیگر سفیر والنسیا نیستم ولی احساسم به والنسیا تغییر نکرده و همچنان به بیان نظراتم در مورد والنسیا ادامه می دهم. 

 

گفتنی است اسطوره قدیمی باشگاه والنسیا در مصاحبه ای دیگر، دلیل استعفایش را به دور از مشکلات مالی دانست و گفت:

شنیدن برخی حقایق برای بعضی افراد دردناک است؛ آن ها می خواهند هر کاری که دلشان می خواهد برای والنسیا بکنند. برای صد یا دویست هزار یورو خفه نمی شوم. افراد زیادی در داخل و خارج باشگاه مثل بازیکنان قدیمی والنسیا هستند که صحبت هایی در مورد شرایط والنسیا می کنند.مسئولان باشگاه از تجارت بسیار زیاد می دانند اما اینجا کمپانی نیست؛ این بسیار سخت است. آن ها چیزی از ویژگی ها و ایدئولوژی های والنسیایی نمی دانند. والنسیایی ها عاشق شما هستند ولی اگر ببینند شرایط خوب پیش نمی رود، شورش خواهند کرد.

بازگشت
بابک مهردادیان

امیدوارم هر چه زودتر هواداران والنسیا کاری کنند که پیتر لیم و مندز و دار و دستشون بفروشن به یه مالک خوب و شرشون کنده بشه. کمپس از بزرگان تاریخ والنسیاست. خیلی ناخوشاینده رفتنش.

مجید

متاسفم یعنی کسی نمی تونه حریف این لیم بشه تیم نابود شد رفت تیم وقتی بی پول بود به این وضع دچار نشده بود خبر خوش فقط خبر رفتن پیتر لیمه

 

ارسال دیدگاه