صحبت های پیتارچ در مورد خروج پراندلی

نویسنده:
صحبت های پیتارچ در مورد خروج پراندلی

خسوس گارسیا پیتارچ مدیر ورزشی والنسیا در مورد استعفای چزاره پراندلی در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش plazadeportiva ، خسوس گارسیا پیتارچ مدیر ورزشی والنسیا در مورد استعفای روز گذشته چزاره پراندلی سرمربی ایتالیایی والنسیا گفت:

زمانی که مربی برای تعطیلات آمده بود، از من در مورد نقل و انتقالات پرسید، ما در روز پنج شنبه جلسه ای داشتیم و در این مورد صحبت کردیم. من در مورد استعفا از باشگاه صحبت کردم و او هم با تعجب گفت که اگر من استعفا بدهم، او هم استعفا خواهد داد. 

در پایان تمرین از من خواست که 5 بازیکن مورد نظرش را سریعا به والنسیا بیاوریم و اگر این گونه نشود، استعفا خواهد داد. {پراندلی نام 4 بازیکن مورد نظرش را در سنگاپور آورده بود. } درست نیست که مدیر برنامه های او بخواهد مدیر ورزشی باشد. او خواستار یک مهاجم، دو هافبک و یک مدافع چپ بود که من جایگاه واقعی باشگاه را برایش توضیح دادم. به او گفتم که فقط می توانیم یک بازیکن را بیاوریم نه هر 5 بازیکن را. لای هون چان گفته بود که می توانیم اوبی میکل یا سیمونه زازا را به والنسیا بیاوریم.

 

سوسو پیتارچ در مورد سرمربی آینده والنسیا گفت: 

وورو تا هرجایی که بتواند، سرمربی والنسیا خواهد بود. او را به کورو تورس {مربی تیم دوم والنسیا} ترجیح می دهیم چرا که او با شرایط تیم اصلی بیشتر آشنا است. 

پیتارچ در مورد خرید سیمونه زازا و جان اوبی میکل گفت:

ما باید با زازا صحبت کنیم و اگر او می خواهد به والنسیا بیاید، درهای ورود به رویش باز است. با اوبی میکل هم در کریسمس صحبت خواهیم کرد.

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه