ژاکا، گزینه جدید خفاش ها برای تقویت ابزار دفاعی

نویسنده:
ژاکا، گزینه جدید خفاش ها برای تقویت ابزار دفاعی

شالکه، دورتموند و والنسیا خواهان به خدمت گرفتن تاولانت ژاکا برادر گرانیت ژاکا (بازیکن سابق مونشن گلادباخ و فعلی آرسنال) هستند.

به گزارش یک رسانه ی آلبانیایی، باشگاه های شالکه، بروسیا دورتموند و والنسیا خواهان به خدمت گرفتن تاولانت ژاکا بازیکن بازل هستند. این هافبک 25 ساله که پست تخصصی او هافبک دفاعی است اما توانایی بازی به عنوان مدافع میانی و راست را هم دارد، تا تابستان 2021 با بازل سوئیس قرارداد دارد و این باشگاه سوئیسی برای فروش او 15 میلیون یورو درخواست کرده است. تاولانت که برادر گرانیت ژاکا ( بازیکن سابق مونشن گلادباخ و فعلی آرسنال ) و آگون ژاکا ( پریشتینا کوزوو ) است، متولد بازلل سوئیس است و سابقه بازی برای تیم های جوانان سوئیس را هم دارد ولی در رده ملی با توجه به تابعیت آلبانیایی ای که داشت، تیم ملی آلبانی را برای بازی در این رده انتخاب کرد و از سال 2014 تا کنون موفق شده 16 بار پیراهن تیم ملی این کشور را بر تن کند. 

تاولانت ژاکا از سال 2002 بازیکن اف سی بازل است، فقط در این سالها به صورت 18 ماهه به گراسهوپرز سوئیس قرض داده شده بود. ژاکا در این فصل تاکنون 24 بار برای بازل به میدان رفته است.

بازگشت
بهنام

اگه بتونن بگیرن خیلی خوبه بازیکن چند پسته

رضا والنسیا

تقریبا ازش 2 بازی دیدم. به درد این میخوره که بیارن و با پول بیشتری بفروشنش. به درد نگه داشتن نمیخوره.

ارسال دیدگاه