گزینه ای تازه از بوندسلیگا

نویسنده:
گزینه ای تازه از بوندسلیگا

والنسیا به دنبال جذب میات گاچینوویچ هافبک آینتراخت فرانفکورت آلمان است.

به گزارش superdeporte ، والنسیا از باشگاه آینتراخت فرانکفورت قیمت فروش میات گاچینوویچ را درخواست کرده است. این بازیکن 21 ساله که تا تابستان 2019 با عقاب های آلمان قرارداد دارد، در این فصل 14 بار برای فرانکفورت به میدان رفته و موفق شده یک بار گلزنی کند. بازیکن سابق آپولون لیماسول قبرس و وویوودینا صربستان که متولد بوسنی و هرزگوین است، ملیتی صربستانی نیز دارد و برای هر دو کشور در رده جوانان بازی کرده اما هنوز برای رده ملی تصمیمی نگرفته است.

گاچینوویچ که توانایی بازی به عنوان هافبک کناری و تهاجمی را دارد، مورد توجه استعداد یابان والنسیا که نگاه ویژه ای به بوندسلیگا دارند، قرار گرفته است. شایان یادآوری است در فصل گذشته نیز والنسیا به دنبال هافبک اشتوتگارت، فیلیپ کوستیچ بود که در پایان به هامبورگ پیوست.

بازگشت
بهنام

دو سه تا بازیکن چندپسته بگیره عالی میشه

رضا والنسیا

چه فایده. وقتی بیاردش هم به جای اینکه خود تیم خیرشو ببینه میده به امثال بارسلونا. با این روند هم اومدن و نیومدنش هیچ فرقی نداره. فقط باید آرزو کنیم که این مالک و مدیران فعلی که هیچی از فوتبال سرشون نمیشه و اصلا به این موضوع واقف نیستن که دست رو چه تیم ریشه دار و با احترامی گذاشتن، از باشگاه داری پشیمونن بشن و بفروشنش به اهلش و برن.

ارسال دیدگاه