گزینه های احتمالی خروج از مستایا

نویسنده:
گزینه های احتمالی خروج از مستایا

نام چند بازیکن به عنوان کاندیداهای خروج از مستایا در نقل و انتقالات زمستانی مطرح شده است.

با نزدیک شدن به نقل و انتقالات زمستانی و تعطیلات نیم فصل، صحبت هایی مبنی بر ورود و خروج بازیکنان به والنسیا بیان شده است. گزینه هایی که برای خروج از والنسیا مطرح شده اند، به شرح زیر هستند:

متیو رایان ( دروازه بان ) : این دروازه بان 23 ساله که تنها در دوبازی ابتدایی فصل در دوران سرمربی گری پاکو آیستاران برای والنسیا بازی کرد و پس از آن نیمکت نشین دیگو آلوز شد، با روی کار آمدن چزاره پراندلی همچنان جایگاهی در ترکیب اصلی والنسیا ندارد. 

چزاره پراندلی در مورد جائومه دومنک دیگر دروازه بان والنسیا که در دیدار رفت والنسیا در برابر لگانس درون دروازه والنسیا ایستاد، گفت: 

جائومه 100% در والنسیا می ماند.

این صحبت، بر شایعات مبنی بر خروج متیو رایان استرالیایی دامن زد. خروج قرضی این دروازه بان شاید منطقی تر به نظر برسد. گفته می شود اوساسونا برای جذب رایان اعلام آمادگی کرده است.

گیلهرمه سیکوئیرا ( مدافع چپ ) : این مدافع 30 ساله که به صورت قرضی از اتلتیکو مادرید در والنسیا بازی می کند و تا پایان فصل با والنسیا قرارداد دارد، از سوی سرمربی سابق خود، خورخه خسوس که هم اکنون سرمربی بنفیکا است، پیشنهاد همکاری دارد. از این رو شایعات زیادی مبنی بر خروج او در همین زمستان به گوش رسیده است. سیکوئیرا در چیدمان 3-5-2 پراندلی در دیدار با سویا از ابتدا در ترکیب خفاش ها قرار گرفت. 

سانتی مینا ( مهاجم ) : بازیکن 21 ساله لوس چه روزهای خوشی را سپری نمی کند. سانتیاگو نا آماده تر از همیشه است که حتی دیگر از اوج های کوتاه مدتش و امیدواری برای شکوفایی یک مهاجم جدید خبری نیست. مینا در این فصل 10 بار ( 459 دقیقه ) برای والنسیا به میدان رفته که حاصل آن تنها دو گل او در دیدار آغازین فصل والنسیا برابر لاس پالماس بوده است. خروج قرضی او شاید مفید تر و آینده نگرانه تر باشد چرا که با این سطح عمکلرد، فروش او سود خاصی را برای والنسیا فراهم نمی کند. 

 

گفتنی است بیشتر رسانه ها نام فده کارتابیا را هم در کنار این 3 بازیکن قرار داده اند ولی در اخبار تکمیلی آمده است که باشگاه در ابتدای امر خواهان تمدید قرارداد فده کارتابیا است؛ هافبک 23 ساله ای که تابستان 2017 قراردادش با والنسیا به پایان می رسد و با آمدن پراندلی، به کار گرفته شده است، چیزی که در دوران پاکو آیستاران دیده نشد.

 

 

 

بازگشت
بهنام

به نظر من بازیکنهای خروجی‌‌=

★رایان★سیکوئرا★سانتوس★عبدنور★مینا

ارسال دیدگاه