مربی سابق خفاش ها: والنسیا در دو سال آینده قهرمان لالیگا خواهد شد

نویسنده:
مربی سابق خفاش ها: والنسیا در دو سال آینده قهرمان لالیگا خواهد شد

فیل نویل مربی سابق والنسیا که فصل گذشته دستیار نونو اسپیریتو و گری نویل بود، در مورد وضعیت فعلی والنسیا نظر داد.

به گزارش deportevalenciano ، فیل نویل پس از کنار گذاشته شدن از کادر فنی والنسیا هنوز به همراه خانواده اش در والنسیا زندگی می کند و پسر او در تیم های پایه والنسیا عضویت دارد. نویل در مورد وضعیت فعلی والنسیا گفت:

والنسیا بازیکنان خوبی دارد، تیمی بسیار جوان. در دو سال آینده آن ها قهرمان لالیگا خواهند شد. گاهی پیروزی می شویم، گاهی بازنده ولی به بازیکنان جوان اعتقاد داریم. کانسلو، گایا یا مینا در دو سال آینده به سطح بالایی خواهند رسید. من فلسفه اتلتیک بیلبائو را خیلی می پسندم، آن ها به بازیکنان جوان اعتماد می کنند. پیتر {لیم} پول زیادی برای خرید بازیکن پرداخته است ولی فکر می کنم اکنون دیگر وقت فرصت بیشتر دادن به بازیکنان آکادمی مان است. بازیکنان جوان فوق العاده ای مثل سولر، لاتو و ویالبا را در مستایا حاضر هستند.

فیل نویل 39 ساله در مورد چزاره پراندلی سرمربی جدید والنسیا گفت:

در حال حاضر والنسیا به یک مربی با تجربه نیاز داشت که پراندلی یکی از آن هاست. فکر می کنم دیگر بهانه ای وجود نداشته باشد، ما به مربیان کم تجربه ای به نام های نونو اسپیریتو سانتو، گری نویل و پاکو آیستاران فرصت دادیم و اکنون به یک مربی با تجربه اعتماد شده است. او لیگ را نمی شناسد ولی فکر می کنم مربی فوق العاده ای برای والنسیا شود. بازیکنان به مربی و رهبری سخت نیاز دارند. اکنون که به نیمکت نگاه کنیم، رهبری فوق العاده را می بینیم. 

 

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه