والنسیا به دنبال مهاجم نوک، گزینه ای قدیمی دوباره به میان آمد

نویسنده:
والنسیا به دنبال مهاجم نوک، گزینه ای قدیمی دوباره به میان آمد

 

صحبت هایی مبنی بر تیم های خواهان خاویر هرناندز همچنان به گوش می رسد.

به گزارش رسانه مکزیکی Fox Sports  ، دو باشگاه در نقل و انتقالات زمستانی برای جذب خاویر هرناندز ملقب به چیچاریتو، مهاجم بایرلورکوزن اقدام خواهند کرد که یکی از آن ها والنسیا است. والنسیا که به تازگی چزاره پراندلی را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرده، به گفته این سرمربی ایتالیایی در حال حاضر در اندیشه خرید بازیکن جدید نیست و می خواهد از بازیکنان فعلی والنسیا استفاده کند و در صورت احساس نیاز، بازیکنانی را در زمستان جذب کند.

زمانی که خاویر هرناندز در گوالاداخارا مکزیک بازی می کرد، والنسیا درصدد جذب این ستاره 28 ساله بود ولی در پایان وی به منچستر یونایتد رفت. در این مقطع باز هم والنسیا به دنبال خاویر هرناندز بود ولی این امر هیچگاه محقق نشد و چیچاریتو پس از گذراندن مقطعی قرضی در رئال مادرید، از منچستریونایتد جدا شد و در ازای 12 میلیون یورو راهی بایرلورکوزن شد. 

خاوی هرناندز که تا تابستان 2018 با شیرهای غرب آلمان قرارداد دارد، در فصل گذشته 26 بار برای لورکوزن گلزنی کرد. گفتنی است وی در فصل جاری در 8 دیداری که برای تیمش به میدان رفته موفق به ثبت 7 گل و 2 پاس گل شده است.

بازگشت
فرشاد فرخی

فوق العاده میشه...

 

الان نه سانتی مینا، نه نانی و نه ریییییییدریگو مهاجم تمام کننده نیستن.

 

خیانتی که الکاسر کرد و روزای اخر نقل و انتقالات دست مارو تو حنا گذاشت. البته کادر فنی ام فک میکردن از بین 6 تا بال راست و چپ یدونه مهاجم نوک در میاد دیگه! سخت در اشتباه بودن

ارسال دیدگاه