پیتارچ از نحوه انتخاب پراندلی می گوید

نویسنده:
پیتارچ از نحوه انتخاب پراندلی می گوید

خسوس گارسیا پیتارچ مدیر ورزشی والنسیا به توصیف سرمربی جدید والنسیا پرداخت.

به گزارش plazadeportiva ، خسوس گارسیا پیتارچ پس از انتخاب چزاره پراندلی به عنوان سرمربی جدید والنسیا در مورد مرد ایتالیایی نیمکت والنسیا و شرایط والنسیا برای خرید بازیکنان در زمستان صحبت کرد. والنسیا در تابستان سپری شده، در حدود 107 میلیون یورو از فروش بازیکنان به دست آورد و حدود 36 میلیون یورو صرف خرید بازیکن جدید کرد. 

سوسو پیتارچ در مورد وضعیت مالی باشگاه گفت:

وضعیت فرپلی مالی باشگاه بسیار خوب شده است که این امر با تلاش در تابستان محقق شد. در ماه می ما می باید دست کم 100 میلیون یورو پول جمع آوری می کردیم تا فر پلی مالی باشگاه به تعادل برسد. تصمیم ها بر اساس شرایط آن روز های باشگاه اتخاذ می شد. در مورد انتخاب سرمربی با تجربه ای که باشگاه را هم بشناسد، شرایط طوری بود که بهتر بود به آیستاران فرصت تمرین با تیم دهیم؛ همانطور که به سرمربیان قبلی این فرصت داده شد. اکنون وضعیت اقتصادی باشگاه تغییر کرده و باید به دنبال مربی ای با ریسک کمتر و با ثبات تر می گشتیم. 

پیتارچ در مورد انتخاب پراندلی گفت:

هیئت رئیسه باشگاه چند گزینه در کنار مارسلینو به من ارائه دادند. انتخاب پیتر لیم و لای هون چان، چزاره پراندلی بود. برای مارسلینو احترام زیادی قائلم و به نظر من مربی فوق العاده ای است ولی در پایان، انتخاب نخست ما پراندلی شد و او را برگزیدیم.

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه