رسمی: پراندلی به والنسیا پیوست

نویسنده:
رسمی: پراندلی به والنسیا پیوست

سرانجام چزاره پراندلی سرمربی والنسیا شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه والنسیا، چزاره پراندلی سرمربی ایتالیایی سابق تیم های گالاتاسارای ترکیه، تیم ملی ایتالیا، فیورنتینا، آ اس رم، آتالانتا، هلاس ورونا و لچه ایتالیا سرمربی والنسیا شد. این سرمربی 59 ساله جانشین پاکو آیستاران می شود و پس از بازی فردا والنسیا در برابر اتلتیکو مادرید کارش در والنسیا را آغاز می کند. گفته می شود پراندلی فردا در ورزشگاه حاضر خواهد بود و بازی شاگردان جدیدش را تماشا خواهد کرد.

در روز های گذشته صحبت های زیادی مبنی بر پیوستن پراندلی به والنسیا به گوش می رسید تا حدی که استفانو فیوره هافبک سابق والنسیا، چزاره کلودیو پراندلی را سرمربی ای با افکار تهاجمی تعریف کرد که در خط دفاعی نیز موفق است و بر این اقدام صجه گذاشت.

گفتنی است قرارداد پراندلی با والنسیا تا تابستان 2018 اعتبار دارد.

بازگشت
BEHNAM

ای ول چه خوب اگه لیم بزاره این کار کنه خوبه

Smn.zargar

باسلام وخسته نباشید.به نظرم مربی خوبیست ولی باید چندتغییر درتیم بده اوردن یک مهاجم نوک خوب ویک هافبک ویک مدافع قلدر..البته گارای ومانگالا خوبن ولی یکی دیگه باید باشه عبدالنور وسانتوس درحدوالنسیا نیستن..متاسفانه نونواسپریتو بازیکنهای زیادی رو روی دست باشگاه گذاشت عبدالنور.سانتوس.رودریگو که فقط اسمش توبازیها هست....باشگاه چندتا ازونها رواول فصل فروخت اگه اینها هم برن وبه جای اونها بازیکن درست وحسابی بیاد اون موقع نفس تازه ای میکشه که صددرصد پراندلی این کارو میکنه....به امید روزهای خوب...

ارسال دیدگاه