پس از سومین شکست متوالی؛ آیستاران: تعهد و تلاشمان به ما کمک خواهد کرد

نویسنده:
پس از سومین شکست متوالی؛ آیستاران: تعهد و تلاشمان به ما کمک خواهد کرد

والنسیا سومین دیدار خود در لالیگا را هم با شکست پشت سر گذاشت.

پس از شکست در برابر لاس پالماس و ایبار، این بار نوبت رئال بتیس بود تا در مستایا با دو گل روبن کاسترو و تک گل خواکین سانچز، بازیکن سابق والنسیا در مقابل دو گل رودریگو مورنو و ازکیل گارای پیروز شود.  

پاکو آیستاران سرمربی والنسیا پس از این شکست گفت:

با وجود شکست، هدفم تیمی مان رو به پیشرفت و تکمیل است. در نیمه دوم شخصیتمان را نشان دادیم، تعهد و تلاشمان به ما کمک خواهد کرد. باخت خیلی سختی بود.

 

والنسیا در این بازی در حالی که بازی 1-0 به سود بتیس بود، با اخراج انزو پرز کاپیتان والنسیا 10 نفره شد و دقایقی بعد از این اخراج خواکین سانچز گل دوم را وارد دروازه والنسیا کرد. در ادامه یاران ده نفره والنسیا با دو گل رودریگو مورنو و ازکیل گارای ( در نخستین بازی اش با پیراهن والنسیا ) بازی را به تساوی کشاندند اما در دومین دقیقه وقت های تلف شده بازی، روبن کاسترو از خط دفاع شکننده والنسیا عبور کرد و هشتمین توپ این فصل را وارد دروازه والنسیا کرد. در این بازی دیگو آلوز جای متیو رایان را در درون دروازه والنسیا گرفته بود.

گفتنی است انزو پرز هافبک 30 ساله والنسیا پس از پایان بازی از هواداران والنسیا عذرخواهی کرد و اخراجش را دلیل شکست والنسیا دانست.

بازگشت
مسعود

امیدوارم بیلبائو رو ببریمsad_smile.png

behnam

این مربی های زپرتی بدرد والنسیا نمیخورن تیم به یک مربی بزرگ نیاز داره امیدوارم قبل اینکه باختهای والنسیا زیاد نشده عوضش کننsad_smile.png

بهنام

با این مربی های زپرتی نمیشه انتظار برد از والنسیا داشت کاربجایی رسیده تو مستایا میبازه تا زمان از دست نرفته و باختهای والنسیا بیشتر از این نشده مربی رو باید عوض کرد

فرشاد فرخی

امیدوارم کار به تعویض مربی نکشه

 

تو سن مامز ترکیب دفاعی و محک جدی تیمه

 

امیدوارم به تیم امسال

ارسال دیدگاه