پیتارچ: برای خرید مهاجم 9 گزینه را بررسی کردیم

نویسنده:
پیتارچ: برای خرید مهاجم 9 گزینه را بررسی کردیم

خسوس گارسیا پیتارچ مدیر ورزشی والنسیا از نقل و انتقالات والنسیا می گوید.

به گزارش plazadeportiva ، گارسیا پیتارچ مدیر ورزشی والنسیا در مورد نقل و انتقالات والنسیا در این تابستان سخن گفته است. پیتارچ در مورد جذب یک ساله و قرضی منیر الحدادی می گوید:

پاکو آیستاران {سرمربی والنسیا} به من گفته بود که مهاجمی مثل منیر با چنین ویژگی هایی می خواهد و ما 9 گزینه را بررسی کردیم و او گفت که اگر منیر را جذب کنیم، دیگر نیازی به گزینه دیگری از بین 9 گزینه نیست.

مدیر ورزشی والنسیا در مورد فده کارتابیا هافبک آرژانتینی والنسیا که تا دقایق پایانی نقل و انتقالات صحبت هایی مبنی بر خروجش از والنسیا به عنوان بازیکن آزاد به گوش می رسید ولی در پایان در مستایا ماندگار شد، گفت:

از داشتن فده خوشحالم چرا که بازیکنی است که سبک بازی اش را می پسندم. وی بازی های خوبی در دپورتیوو لاکرونیا و کوردوبا داشت، به ویژه در پایان فصل زمانی که ما به وی توجه بیشتری داشتیم. به او گفتیم که ما تو را می خواهیم و حالا تصمیم با تو است. ابتدا مدیر برنامه هایش گفت که فدریکو می خواهد در والنسیا بماند اگر قرار است در تیم اصلی بازی کند. امیدوارم وی قراردادش را با والنسیا تمدید کند چرا که دوست دارم بیشتر در کنار ما باشد. 4 ساعت به پایان نقل و انتقالات به من زنگ زد که می خواهد به دپورتیوو لاکرونیا برود چرا که می خواهد خوشحال باشد. من هم به او گفتم که او می تواند در والنسیا خوشحال باشد. 

گفتنی است فدریکو کارتابیا هافبک 23 ساله والنسیا که از سال 2006 بازیکن خفاش هاست، تابستان آینده قراردادش با والنسیا به پایان می رسد. 

بازگشت
مسعود

thumbs_up.pngthumbs_up.pngthumbs_up.pngwink_smile.png

ارسال دیدگاه