برکناری جوکیچ،موقتا کنسل شد!

نویسنده:
برکناری جوکیچ،موقتا کنسل شد!

والنسیا با نتیجه ی 1-0 از سد میهمان خود ختافه گذشت و با این نتیجه میروسلاو جوکیچ در سمت خود ابقا شد.

 

شرایط متزلزل جوکیچ روی نمیکت والنسیا این احتمال را به وجود آورده بود که در صورت عدم کسب نتیجه در مقابل ختافه مدافع سابق باشگاه از سمت خود برکنار شود ولی شوت تماشایی دورلان پابون کلمبیایی سبب شد که سرمربی صرب تیم هم چنان به کار خود ادامه دهد.

در آخرین دقایق نیمه ی اول روی پاسکاری بازیکنان والنسیا،پاکو مهاجم والنسیا در این بازی با یک پاس کوتاه پابون را صاحب موقعیت شوت زنی کرد و پابون با یک ضربه ی فوق العاده دروازه ی ختافه را باز کرد.

در طول بازی والنسیا چند موقعیت خطرناک گل داشت ولی با تصمیمات غلط بازیکنان همراه شد و توپ وارد دروازه ی مویا،دروازه بان سابق والنسیا نشد.

در آخرین لحظات بازی بین گوایتا دروازه بان والنسیا و الکسیس،بازیکن فعلی ختافه و سابق والنسیا درگیری لفظی ایجاد شد که داور هر دو بازیکن را با یک کارت زرد جریمه کرد.

دیگو آلوز دروازه بانی که به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته در دقیقه 13 بازی مصدوم شد و ویسنته گوایتا به جای آلوز وارد میدان شد.

به نوشته برخی خبرگزاری ها،دانیل پارخو بهترین بازیکن میدان اعلام شد.پارخو از همین ختافه به والنسیا پیوسته بود.

والنسیا روز 5 شنبه در بازی اول دور برگشت مرحله گروهی لیگ اروپا به مصاف سنت گالن سوئیس خواهد رفت.

 والنسیا:

  دیگو آلوز ( گوایتا)،باراگان،متیو،ریکاردو کاستا،خوان برنات،خاوی فوئگو،دانیل پارخو،اور بانگا،پابلو پیاتی (کانالس 79 )،دورلان پابون (فده 65) ،پاکو

بازگشت
paydar valencia

سلام خوشحالم بردیم اما ناراحتم که این مربی بی کیفیت برکنار نشد. مطمعنم با جوکیچ به هیچ جا نمیرسیم واقعا متاسفم واسه مدیرعامل که ازش حمایت میکنه

ناصر

سلام دوستان

از پیروزی والنسیا هم خوشحال شدم هم ناراحت...!!

امیدوارم هرچه زودتر این مربی بی لیاقت تیم رو ترک کنه.

ارسال دیدگاه