احتمال بازگشت آلبیول به والنسیا

نویسنده:
احتمال بازگشت آلبیول به والنسیا

رائول آلبیول مدافع ناپولی ایتالیا همچنان خبر بازگشتش به والنسیا به گوش می رسد.

به گزارش plazadeportiva ، رائول آلبیول مدافع تیم ناپولی که تا روز پایانی نقل و انتقالات تابستانی، اخباری بر پیوستنش به والنسیا به گوش می رسید، تابستان آینده قراردادش با ناپولی به پایان می رسد و به عنوان بازیکن آزاد می تواند به والنسیا بپویندد؛ چیزی که مسئولان ناپولی نمی خواهند و درصددن تا در هفته های آینده قرارداد مدافع سابق رئال مادرید را تمدید کنند هرچند که برخی رسانه ها از علاقه نداشتن آلبیول به تمدید قراردادش و تمایل برای پیوستن به والنسیا خبر می دهند. با همه ی این ها باید منتظر ماند و دید که آلبیولی که در فصل جدید 2 بار برای ناپولی بازی کرده است، در ماه ها و هفته های آینده چه تصمیماتی خواهد گرفت.

گفتنی است مبلغ درخواستی ناپولی برای فروش آلبیول به والنسیا، 12-15 میلیون یورو بود. شایان یاد آوری است مدافع سابق تیم ملی اسپانیا تابستان 2013 در ازای 12 میلیون یورو رئال مادرید را به مقصد ناپولی ترک کرد. 

این مدافع میانی که دیروز 31 ساله شد، از سال 1997 تا 2009 بازیکن والنسیا بود و در تابستان 2009 با توجه به مشکلات مالی آن دوران والنسیا با مبلغ 15 میلیون یورو به رئال مادرید پیوست.

 

بازگشت
مسعود

سنش زیاده!! cry_smile.png

سید محسن علوی زاده در پاسخ به مسعود

آره سنش زیاده ولی اگه به عنوان بازیکن آزاد بیاد، به درد میخوره و البته واسه نیمکت  regular_smile.png

مسعود

اره مثل فغولی که به عنوان بازیکن آزاد رفت teeth_smile.png

سید محسن علوی زاده در پاسخ به مسعود

آره wink_smile.png اصولا خریدای این چنینی کم ریسک تر و به مراتب مفیدترن regular_smile.png همین الان کلی بازیکن هستن که قراردادشون با تیماشون تموم شده و بدون بازیکنن و میشه همین الان آوردشون. چون وقتی بازیکنی، با تیمی قرارداد نداره خارج از مهلت نقل و انتقالات هم میتونه با تیمی قرارداد ببنده. regular_smile.png

مسعود در پاسخ به سید محسن علوی زاده

چه جالب من اینو نمیدونستمshades_smile.png

بهنام

میتونه تا دو سال دیگه تو فرم باشه و مدافع خوب و با تجربه ایه لااقل مالک والنسیا به فکر فروشش نمیفته و والنسیا به روزهای اوجش میرسه سالهاست منتظر چنین روزی هستم

ارسال دیدگاه