صحبت های پیتارچ درباره فروش های والنسیا

نویسنده:
صحبت های پیتارچ درباره فروش های والنسیا

خسوس گارسیا پیتارچ مدیر ورزشی والنسیا در مورد فروش دیگو آلوز و پاکو آلکاسر به بارسلونا سخن گفت.

به گزارش superdeporte ، سوسو پیتارچ مدیر ورزشی والنسیا در فاصله دو هفته به پایان نقل و انتقالات تابستانی در مورد چند بازیکن والنسیا که صحبت های زیادی در مورد خروجشان شده، سخن گفت.

پاکو آلکاسر

والنسیا نمی خواهد پاکو را بفروشد. آلکاسر در والنسیا خوشحال است و می خواهد به اهدافش برسد. ما با او صحبت کردیم و او نگفت که قصد خروج از والنسیا را دارد. 

گفتنی است لای هون چان رئیس باشگاه والنسیا هم این خبر را تایید کرد. گفته می شد بارسلونا در پی پرداخت 30 میلیون یورو به همراه دو بازیکن خود به نام های مونیر الحدادی و سرجی سمپر است که علاوه بر این در صورتی که پاکو چند بار برنده توپ طلا شود 15 میلیون دیگر به والنسیا پرداخت کند.  

دیگو آلوز 

در ماه ژانویه، مدیر برنامه های او درخواست افزایش دستمزد موکل خود را داده بود که دستمزد او را بیشتر از سایر بازیکنان والنسیا می کرد. این قول را رئیس قبلی باشگاه {آمادئو سالوو} به آلوز داده بود. با توجه به شرایط فعلی باشگاه، انجام این کار شدنی نیست. من با دیگو و مدیربرنامه هایش دوستانه و مستقیم صحبت کردم و گفتم که بهترین راه این است که به دنبال تیم جدیدی باشند. او دروازه بان مهم و فوق العاده ای است و او را خیلی دوست داریم و احترام زیادی برایش قائل هستیم ولی با توجه به وضعیت باشگاه که باید هزینه های باشگاه را به خاطر فر پلی مالی کاهش دهیم، شرایط خوبی نداریم. 

پیتارچ در ادامه صحبت هایش گفت:

ما هنوز به خاطر fair play مالی نمی توانیم بازیکنان جدید را به باشگاه بیافزاییم، اگر یک هافبک میانی خارج شود، ما یک هافبک میانی جذب خواهیم کرد چرا که استاندارد این است و ما نمی توانیم اکنون این کار را انجام دهیم. اگر بتوانیم هزینه های باشگاه را کم کنیم و چند بازیکن را بفروشیم، می توانیم چند بازیکن جدید هم بخریم.

 

 

 

بازگشت
Smn.zargar

باسلام وخسته نباشید.فکرکنم فروش الوزدرست باشه ولی الکاسرمهاجم خوبیست البته دراینستگرام باشگاه گفته شده که اگرپاکوفروخته بشه  کارلوس باکا ومهاجم دیپورتیولاکرونیا روخواهندگرفت.البته پیشنهادی17میلیونی روبه باکادادن و اگردوباشگاه دیپورتیوومیلان حاضربشن مهاجمینشونوبفروشن ازشما چه پنهان خیلی نگران تیمم با این فروشها..در.خط دفاع وحمله هنوز فکرکنم ضعف دارند.

سید محسن علوی زاده در پاسخ به Smn.zargar

سلام. سلامت باشین.... ما هم نگران تیمیم متاسفانه به خاطر fair play مالی دست باشگاه واسه خرید و فروش بسته بوده. امیدوارم تیم بتونه خوب کار کنه و دیگه روزای تلخ نبینیم بلکه تا تابستون آینده که سهمیه اروپایی گرفتیم بتونیم تیمو قوی تر ببینیم regular_smile.pngheart.png

Smn.zargar در پاسخ به سید محسن علوی زاده

باسلام خدمت شما..این هم باختی دیگر.واقعا نمیدونم چی بگم الان دومین باخت رو هم دشت کردیم خیلی خیلی ازدست این خانم مدیروپیتاریتش وپیترلیم عصبانیم.بهترینهارومیفروشن وبامبالغ خوب ولی بازیکنهای پا به سن گذاشته رو میخرن.سیاست کاملا مشخصه ازاول باابقای این مربی مشخص بودچی میخوان.کسب درامدوجلوگیری ازضرراحتمالی.کافیست به خریدوفروش ومربی اوردن سویا دقت بشه.باخت به ایبارولاس پالماس و....این تازه باتیمهای قدربازی نکردیم ومتمئنا بازهم6..7تایی میشیم.ناامیدنیستم امابااین عبدالنور وویزو ورودریگو ازاین بهترنمیشه.اینهاروبایدمیفروختن نه بهترین دفاعشون رو.به امیدروزهای بدون پیترلیم.☺

 

فرشاد فرخی

دو دستی بازیکنای 23 ساله تیمو به بارسلونا دادید رفت.....

 

این بازیکنا رو تا 5 شش سال دیگه هم با قیمت بالاتر میشد رد کرد

 

چیزی نمیشه گفت

 

ببینیم کی روی لیم و دار و دستش کم میشه

ارسال دیدگاه