رسمی: ماریو سوارز به والنسیا پیوست

نویسنده:
رسمی: ماریو سوارز به والنسیا پیوست

ماریو سوارز ماتا هافبک واتفورد انگلیس تا پایان فصل به والنسیا پیوست.

به گزارش سایت رسمی باشگاه والنسیا، ماریو سوارز هافبک 29 ساله واتفورد انگلیس با عقد قراردادی قرضی تا تابستان 2017 به والنسیا پیوست. هافبک سابق تیم ملی اسپانیا که با پیراهن اتلتیکو مادرید در برابر والنسیا بازی کرده بود، پس از دورانی موفق در اتلتیکو مادرید تابستان گذشته در پی انتقالی به مبلغ 15 میلیون یورو اسپانیا را به مقصد فیورنتینا ایتالیا ترک کرد. زمستان 2016 هم در ازای 5.5 میلیون یورو به واتفورد انگلیس پیوست و اکنون این فرصت را در والنسیا دارد که به روز های خوب خود در اتلتیکو مادرید بازگردد. 

در قرارداد سوارز که هافبک دفاعی-میانی است، این اختیار برای والنسیا قرار گرفته است که در تابستان آینده قرارداد ماریو را دائمی کند. 

سوارز که سابقه قهرمانی در لالیگا، جام حذفی اسپانیا، سوپر جام اسپانیا و اروپا و لیگ اروپا را در کارنامه دارد، دومین ورودی والنسیا در پست های هافبک دفاعی، میانی و هجومی است. پیش از وی، آلوارو مدران از رئال مادرید به مستایا آمده بود. والنسیا تاکنون در این سه پست آندره گومز ( بارسلونا ) ، رودریگو دپول ( اودینزه ) خاوی فوئگو ( اسپانیول ) ، ویلفرد زاهیبو ( خیمناستیک ) و کارلوس تروپی ( آلکورکن - دو ساله و قرضی ) را از تیم خود خارج شده دیده بود.

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه