درخشش فده،دومین پیروزی در لیگ اروپا

نویسنده:
درخشش فده،دومین پیروزی در لیگ اروپا

والنسیا در بازی سوم از مرحله گروهی لیگ اروپا با نتیجه ی 5-1 از سد سنت گالن سوئیس گذشت و وضعیت خود در گروه را بهبود بخشید.

 

والنسیا بازی را طوفانی آغاز کرد و موفق شد روی شوت برگشتی پابلو پیاتی توسط پاکو آلکاسر برای اولین بار دروازه ی سنت گالن را باز کند.

در دقیقه 21 فده کارتابیا،پدیده ی این فصل والنسیا از پشت محوطه جریمه ضربه ای را به سمت دروازه زد و توپ پس از تغییر جهت به علت برخورد با مدافع حریف وارد دروازه ی نماینده ی سوئیس شد.

دقایقی بعد و در دقیقه 30 روی حرکت فده و خوآ پریرا از سمت راست فده صاحب موقعیت شون زنی شد و دروازه ی میهمان را برای بار سوم گشود.

شیرازه ی سنت گالن از هم باز شده بود و فرصت خوبی بود که والنسیا اندوخته های خود را بیشتر کند؛3 دقیقه بعد روی یک ضربه ی کرنر پارخو توپ را روی دروازه ارسال کرد،ویکتور روئیز با یک ضربه ی سر ریکاردو کاستا را صاحب موقعیت کرد و کاپیتان والنسیا با یک ضربه ی سرر تیر خلاص را وارد دروازه ی لوپار را باز کرد و خفاش های والنسیا نیمه ی اول را قاطعانه به رختکن رفتند.

در نیمه ی دوم و در دقیقه 71 سرجیو کانالس با یک ضربه ی ایستگاهی گل پنجم والنسیا را به ثمر رساند.

سه دقیقه بعد هم روی یک کار گروهی نماینده ی سوئیس توسط ناتر یکی از گل ها را جبران کرد.

در دیگر بازی این گروه سوانسی سیتی انگلیس در مقابل کوبان کراسنودار روسیه به تساوی 1- 1 دست یافت.

به این ترتیب تیم های سوانسی سیتی انگلیس با 7 امتیاز،والنسیا با 6،سنت گالن با 3 و کوبان با 1 امتیاز رتبه های اول تا چهارم جدوال را در اختیار دارند.

والنسیا:

گوایتا،پریرا(میشل 56)،ریکاردو کاستا،ویکتور روئیز،خوان برنات،اوریول رومئو،دانیل پارخو،سرجیو کانالس،فده کارتابیا(پابون 65)،پابلو پیاتی،پاکو آلکاسر(هلدر پوستیگا 76)

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه