چورلوکا، گزینه ای دیگر برای خط دفاعی

نویسنده:
چورلوکا، گزینه ای دیگر برای خط دفاعی

ودران چورلوکا مدافع تیم ملی کرواسی مورد توجه مسئولان والنسیا قرار دارد.

به گزارش deportevalenciano ، والنسیا علاوه بر رائول آلبیول، بازیکن ناپولی به دنبال جذب ودران چورلوکا مدافع میانی لوکوموتیو مسکو است. شواهد نشان دهنده ورود یک مدافع میانی به والنسیا هستند ولی اینکه رائول آلبیول، ودران چورلوکا، فابیان شار یا هر گزینه دیگری به والنسیا می آیند هنوز مشخص نیست. چورلوکا ی 30 ساله از فیورنتینا هم پیشنهاد دارد و به نظر می رسد تلاش فیورنتینا برای جذب این مدافع کروات بیشتر از والنسیا است. 

چورلوکا که تیم ملی کشورش را در یورو 2016 همراهی کرد، تابستان 2014 تاتنهام را به مبلغ 7 میلیون یورو به مقصد لوکوموتیو مسکو ترک کرد و تا تابستان 2018 با لوکوموتیو قرارداد دارد.

در مورد وضعیت مدافعان میانی والنسیا هم همچنان چیزی مشخص نیست ولی تلاش باشگاه برای فروش حداقل یک یا دو مدافع میانی است. باشگاه های آلاوز ( با هدایت مائوریسیو پیگرینو ) ، اوساسونا و رئال بتیس در جذب لوکاس اوربان با والنسیا به توافق نرسیدند. پیشنهاد فیورنتینا برای جذب روبن وزو چند هفته ای است لغو شده به نظر می رسد، وضعیت آدرلان سانتوس، ایمن عبدالنور و شکودران مصطفی هم هنوز مشخص نیست ولی تلاش باشگاه برای جذب مصطفی بیشتر از سایر مدافعین میانی است.

 

بازگشت
سینا آرایایی

دفاع خیلی خوبیه از مصطقی هم خیلی بهتره

سید محسن علوی زاده در پاسخ به سینا آرایایی

مرسی از کامنت شما ولی به خاطر سنش نمیشه گفت از مصطفی و امثال مصطفی در دراز مدت جواب میده regular_smile.png

 

ارسال دیدگاه