آیستاران و تلاشی سخت برای حفظ پارخو

نویسنده:
آیستاران و تلاشی سخت برای حفظ پارخو

اخبار متفاوتی در مورد آینده دانیل پارخو به گوش می رسد و گفته می شود سرمربی والنسیا خواهان ادامه همکاری با پارخو در والنسیا است.

بنظر میرسد دنی پارخو که فصل نه چندان خوبی را پشت سر گذاشت و چندین بار شاهد هو شدنش توسط هواداران بود ساز جدایی کوک کرده است. درمقابل پاکو آیستاران در مصاحبه های مختلف از وی بعنوان بازیکنی کلیدی نام برده و معتقد است که همه از او پشتیبانی می کنند و رفتار فصل گذشته هواداران ناعادلانه بوده است. به همین دلیل ایستاران سعی در حفظ پارخو دارد و جلسه ای را نیز به وی تشکیل داده تا بتواند وی را مجاب به ماندن در مستایا نماید. هرچند که فراموش نکنیم آیستاران در دیدار دوستانه برابر فاینورد از پارخو استفاده نکرد و دلیل این کارش را کافی نبودن تلاش پارخو در تمرینات دانست.

پس از اینکه رسانه های معتبر شهر سویل نظیر استادیو دپورتیوو علاقه این باشگاه به پارخو را تایید کردند و مارکا از رد پیشنهاد 10 میلیونی سویا خبر داد، رادیو کوپه از ارزش گذاری 50 میلیون یورویی او خبر می دهد:


والنسیا به دنی پارخو اعلام کرده است تنها درصورتی می تواند حداشود که مبلغ 50 میلیون یورویی فسخ قراردادش پرداخت شود.

گفتنی است در سالهای گذشته نیز باشگاه های ناپولی و لیورپول جزو مشتریان وی بودند ولی هربار پارخو با رد پیشنهادهایش در مستایا ماندنی شد. در فصل گذشته نیز قراردادش با خفاش ها را تا سال 2020 تمدید کرد. اما اکنون بنظر می رسد وضعیت متفاوت است و دنی ترجیح میدهد پس از 5 سال پر فراز و نشیب مستایا را ترک کند.

 طبقه بندی:دانیل پارخو
بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه