اولین تساوی فصل مقابل سرمربی سابق رقم خورد

نویسنده:
اولین تساوی فصل مقابل سرمربی سابق رقم خورد

والنسیا در هفته ی هشتم لالیگا در یک بازی حساس مقابل اتلتیک بیلبائو به نتیجه ی 1-1 رسید.

 

بیلبائو با هدایت ارنستو والورده،سرمربی سابق والنسیا در این فصل وضعیت نسبتا خوبی در جدول پیدا کرده و در رتبه ی ششم جدول قرار دارد.والنسیا هم امتیاز بیلبائو است و این بازی فرصتی بود تا برنده ی بازی از بازنده در جدول پیشی بگیرد ولی این چنین نشد و بازی با تساوی 1-1 به اتمام رسید.

ابتدا در دقیقه 43 اور بانگا روی خطایی که در موحطه ی جریمه روی صوفیان فاغولی انجام شد،صاحب یک ضربه ی پنالتی شد و موفق شد میهمان را با یک گل پیش اندازد و شاگردان جوکیچ با روحیه ای خوب به رختکن رفتند.

در اواخر نیمه ی دوم و در دقیقه 76 میکل ریکو روی پاس دی مارکوس بازی را به تساوی کشاند تا نخستین تساوی فصل والنسیا رقم بخورد.

والنسیا در این بازی دیگو آلوز و خوآ پریرا را به علت مصدومیت در اختیار نداشت.

ارنستو والورده پس از تساوی مقابل تیم سابقش گفت:بازی سختی بود،ما پیش بینی کرده بودیم چرا که والنسیا تیم بسیار خوبی است.به نظر من مسحتق این نبودیم که نیمه ی اول را بازنده به رختکن برویم؛ولی با تلاش و فشار بیشتر موفق شدیم بازی را به تساوی بکشانیم.

والنسیا بازیکنان و مربی بسیار خوبی دارد و قویا در بالاهای جدول باقی خواهد ماند.

والنسیا:

گوایتا،باراگان(ویکتور روئیز 79)،متیو،کاستا،گواردادو،فوئگو،بانگا،جوناس،پابون(کانالس 75)،فاغولی،پاکو(پوستیگا 72)

 

ضمن اینکه خاوی فوئگو هافبک دفاعی والنسیا مصدوم شده و نیاز به جراحی دارد.ولی گفته می شود تا دوشنبه ی هفته ی آینده به تمرینات والنسیا باز خواهد گشت.

بازگشت
mehdi albelda

با توجه به اینکه تو خونه حریف بازی میکردیم نتیجه بدی نبود امیدوارم واسه سال اینده سهمیه لیگ قهرمانان رو کسب کنیم.عشق است والنسیا

محمد کانیزارس

به امید خدا امسال قهرمان یورو لیگ میشیم و قدرتمون رو به رخ فوتبال اروپا میکشیم .واسه لالیگا هم حداقل باید چهارمی رو کسب کنیم

ارسال دیدگاه