علاقه سانتوس به تدوام همکاری با والنسیا؛ فیورنتینا به دنبال وزو

نویسنده:
علاقه سانتوس به تدوام همکاری با والنسیا؛ فیورنتینا به دنبال وزو

پس از پایان فصلی کابوس وار برای والنسیا صحبت های زیادی مبنی بر خروج بازیکنان از مستایا می شود.

به گزارش deportevalenciano ، آدرلان سانتوس مدافع میانی والنسیا که تابستان گذشته از براگا پرتغال به والنسیا آمد و در این فصل عملکردی قابل قبول نداشت و در لیست فروش باشگاه قرار گرفته است، امیدوار است تا فرصت دیگری در اختیارش قرار بگیرد تا توانایی های خود را به کادر فنی نشان دهد چرا که علاقه مند به ماندن در والنسیا است. مدافع 27 ساله برزیلی خفاش ها در مصاحبه با پورتال ترا برزیل گفت:

فصل بسیار دشواری را پشت سر گذاشتیم ولی مطمئنم اکنون وضعیت متفاوت است؛ اکنون تیم انرژی مطلوبی برای ساختن فصلی بسیار خوب دارد. برای والنسیا زحمت می کشیم و با این تیم قدرتمند برای قهرمانی ها میجنگیم. بازیکنی که پیراهن والنسیا را بر تن می کند باید همیشه آماده باشد. من برای پیدا کردن جایگاهم در باشگاه دوباره تلاش می کنم و می خواهم به تیمم کمک کنم. من خیلی با انگیزه ام.

پیش از این از علاقه بشیکتاش ترکیه و المپیاکوس یونان برای جذب این بازیکن صحبت شده بود. سانتوس تا تابستان 2020 با لوس چه قرارداد دارد، 

دیگر مدافع میانی والنسیا، روبن وزو بازیکن 22 ساله پرتغالی است که در لیست فروش باشگاه قرار ندارد ولی مورد توجه مسئولان فیورنتینا ایتالیا قرار گرفته است. وزو که زمستان 2014 ویتوریا شتوبال کشورش را در ازای 2 میلیون یورو ترک کرد، تا تابستان 2018 با والنسیا قرارداد دارد و بند آزادسازی قرارداد او 30 میلیون یورو است که خروج وی با این مبلغ و به این سبک، غیر ممکن به نظر می رسد و گفته می شود پیشنهاد فیورنتینا برای جذب وزو 4 میلیون یورو است. گفته می شود پائولو سوزا سرمربی پرتغالی فیورنتینا علاقه زیادی به جذب هموطن خود دارد و در اندیشه جذب وی در همین تابستان است. 

شایان یاد آوری است که وزو و سانتوس هرکدام 27 بار به میدان رفتند که حاصل آن یک گل و دو پاس گل برای وزو و یک گل برای آدرلان سانتوس بود.

علاوه بر این دو مدافع میانی، وضعیت شکودران مصطفی، ایمن عبدالنور و لوکاس اوربان هم نامشخص است. 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه