فده، دیوانه بازگشت به والنسیا!

نویسنده:
فده، دیوانه بازگشت به والنسیا!

فدریکو کارتابیا هافبک خفاش ها امیدوار است تا در فصل جدید در والنسیا بماند.

به گزارش superdeporte و سایر خبرگزاری های حقیقی و حقوقی، فدریکو نیکولاس کارتابیا هافبک 23 ساله خفاش ها که دو فصل گذشته را به صورت قرضی در کوردوبا و دپورتیوو لاکرونیا سپری کرد، امیدوار است تا در این تابستان فرصت حضور در تمرینات والنسیا را داشته باشد. در دو تابستان گذشته به تصمیم سرمربی وقت، نونو اسپیریتو سانتو به تیم های دیگری قرض داده شد و در ماه های گذشته در مصاحبه ها و اینستاگرام و توئیتر خود علاقه خود برای بازگشت به والنسیا اعلام کرده بود. 

پاکو آیستاران سرمربی والنسیا قصد دارد به فده در تمرینات پیش فصل فرصت بازی دهد. تمرینات پیش فصل والنسیا دوشنبه 15 تیرآغاز می شود.

با توحه به اینکه قرارداد این هافبک کناری تابستان آینده به پایان می رسد، پس یا کارتابیا در این تابستان به تیم دیگری فروخته می شود یا قراردادش را با والنسیا تمدید می کند که انتخاب اول فده، والنسیا است و تلاشش برای اثبات توانایی هایش به کادر فنی است. این بازیکن 170 سانتی متری در فصلی که گذشت برای دپورتیوو لاکرونیا 29 بار به میدان رفت و 4 گل و 3 پاس گل را به نام خود ثبت کرد. 

خبرگزاری سوپردپورته این خبر را با همین تیتر نشر داده بود.

در روز گذشته نیز فده در اینستاگرام شخصی خود باری دیگر علاقه اش به بازگشت به والنسیا را ابراز کرد. وی در اینستاگرام خود نوشت:

به معنای: مشتاق به شروع

Con ganas de empezar

 

بازگشت
سید حسین علوی زاده

اصن نباید میدادنش، خیلی خوب بود

سید محسن علوی زاده در پاسخ به سید حسین علوی زاده

آره... امیدوارم بتونه خودشو نشون بده و بمونه تو والنسیا regular_smile.png

Smn.zargar

فکرکنم این مربی بتونه کارایی انجام بده واماکارتابیا بایدنگهش دارن.نونواسپریتوحدوده 120میلیون سال گذشته خرج کردامابازیکنها اونهایی نبودن که بازده خوبی داشته باشن بایدصبرکردودیدکه چی میشه.البته قراره خریدهای خوبی داشته باشن مثل تعویض نگردوباباکای کلومبیایی میلان البته 10میلیون هم بایدبدهندبهمیلان که اگه بشه عالیه!فعلانانی خرید خوبی بودبا8.5میلیون ببخشیداگه طولانی شد

ارسال دیدگاه