شیرهای آلمانی در تلاش برای جذب مصطفی

نویسنده:
شیرهای آلمانی در تلاش برای جذب مصطفی

شکودران مصطفی مدافع ملی پوش والنسیا مورد توجه مسئولان بایرلورکوزن قرار گرفته است.

به گزارش Bild ، بایرلورکوزن برای حضوری پررنگ تر در لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده به دنبال جذب یک مدافع میانی است چرا که احتمال خروج عمر توپراک مدافع ترک بایرلورکوزن وجود دارد و مسئولان شیر ها گزینه هایی مانند شکودران مصطفی و الکساندر دراگویچ مدافع دینامو کیف را در سر دارند. 

الکساندر دراگویچ مدافع 25 ساله اتریشی دینامو کیف است که تابستان 2013 در ازای 9 میلیون یورو بازل سوئیس را به مقصد تیم اوکراینی ترک کرده است. 

این در حالی است که دراگویچ مورد توجه باشگاه دورتموند هم قرار گرفته است. دورتموند علاقه مند به جذب عمر توپراک و مصطفی برای پرکردن جای خالی متس هوملس نیز هست و باید دید از بین این بازیکنان کدامیک در باشگاه خود می مانند. گفتنی است در قرارداد عمر توپراک با لورکوزن، ذکر شده است که تا تابستان 2017 مبلغ آزادسازی قرارداد وی 10-12 میلیون یورو است.

بند آزادسازی قرارداد دراگوویچ از دینامو کیف 25 میلیون یورو و مصطفی از والنسیا 50 میلیون یورو است و به نظر نمی رسد خفاش های اسپانیا به مبلغی کمتر از 35 میلیون یورو رضایت دهند. مصطفی علاوه بر سه تیم بایرن مونیخ، دورتموند و لورکوزن مورد توجه تیم های رئال مادرید، اتلتیکو مادرید، بارسلونا، یوونتوس و اینتر میلان هم قرار گرفته است.

 

بازگشت
سیدمحمدنقاش زرگر

بعدازاوتامندی حالا نوبت این هم شدهنوز نمیشه بازیکنها رونگه داشت قضیه به مدیریت ربط داره نه مربی ونه بازیکنها.

ارسال دیدگاه