خفاش ها درصدد جذب مدافع تیم ملی پرو

نویسنده:
خفاش ها درصدد جذب مدافع تیم ملی پرو

کارلوس زامبرانو مدافع آینتراخت فرانکفورت مورد توجه مسئولان والنسیای اسپانیا قرار گرفته است.

به گزارش valencia-balkan ، مسئولان باشگاه والنسیا برای تقویت قلب خط دفاع خود خواهان به خدمت گرفتن کارلوس زامبرانو مدافع پرویی آینتراخت فرانکفورت آلمان هستند. این مدافع 26 ساله در این فصل 23 بار برای آینتراخت به میدان رفته است و تا تابستان 2020 با فرانکفورت قرارداد دارد. این بازیکن پرویی پس از بازی در شالکه و سنت پائولی در سال 2012 در ازای مبلغی در حدود 1.2 میلیون یورو راهی فرانکفورت شد.

گارسیا پیتارچ مدیر ورزشی والنسیا یکی از استعداد یابان باشگاه والنسیا را به آلمان فرستاده بود تا بازی زامبرانو را از نزدیک ملاحظه کند. 

 با توجه به احتمال سقوط فرانکفورت به دسته پایین تر، آینده زامبرانو در فرانکفورت هنوز مشخص نیست. گویا زامبرانو در گذشته اعلام کرده که تمایل به بازی در تیمی بزرگتر از فرانکفورت را دارد. گفته می شود والنسیا خود را برای ارائه پیشنهادی 10 میلیون یورویی برای زامبرانو آماده کرده است. هرچند الیسو کاسارتو مدیر برنامه های این مدافع میانی، هرگونه مذاکره با باشگاه اسپانیایی را رد کرده است:

زامبرانو با هیچ باشگاهی وارد مذاکره نشده و با هیچ باشگاهی به توافق نرسیده است. ما با والنسیا یا سایر تیم ها صحبتی نداشته ایم.

 

زامبرانو که 35 بار پیراهن تیم ملی کشورش را بر تن کرده، تاکنون از مجله کیکر نمره نسبتا خوب 3.48 را دریافت کرده و از این حیث در تیم خود، بازیکن دوم به شمار می رود.

بازگشت
عماد

امیدوارم والنسیا بارسا رو شکست بده. به امید خدا

ارسال دیدگاه